Demi Moore

    Demi Moore

    Matka sprzedała ją gwałcicielowi. Wpadła w uzależnienie od kokainy i alkoholu, miała problemy z odżywaniem. Pieniądze i sława nie uratowały jej przed cierpieniem. Wstrząsające fakty ze swojego życia aktorka Demi Moore ujawniła w autobiografii "Demi Moore Intymnie". O książce i jej autorce opowiadał w naszym programie dziennikarz i filmoznawca Łukasz Maciejewski.

    30 lat temu odbyła się premiera filmu "Uwierz w ducha" ("Ghost"). O rocznicy przypomniała grająca w nim główną rolę Demi Moore. Aktorka opublikowała na Instagramie fragment kultowej dziś miłosnej opowieści. To jedna z najbardziej wzruszających scen w historii kina. Zobacz, jakie inne filmy o duchach zapadły nam w pamięć.

    Ashton Kutcher miał opinię podrywacza. Potem poznał Demi Moore i stworzył z nią - wydawało się, szczęśliwy związek. Niestety po 8 latach para się rozstała. Dlaczego? Powodem były zdrady aktora? Obecnie Kutcher jest związany z Milą Kunis. Czy uchodzą za szczęśliwą parę? O życiu uczuciowym aktora rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak długo w związku są Dorota Wellman i Marcin Prokop :)

    Aktorka z zaokrąglonym brzuszkiem, w towarzystwie teścia, znanego reżysera, pokazała się publicznie na premierze filmu "Róża". Demi Moore przechodzi załamanie nerwowe i trafiła do szpitala, a Izabela Scorupco poprowadzi szwedzki „Top Model”. O show-biznesie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Ewą Wojciechowską.