Demi Moore

  Najpierw była wielka miłość, głośny ślub, wspólne wywiady i okładki magazynów, a później jeszcze głośniejsze rozwody i publiczne pranie brudów. Które światowej sławy gwiazdy rozstały na oczach mediów i musiały za to słono zapłacić?

  Demi Moore pojawiła się na gali British Fashion Awards. Gwiazda olśniła zgromadzonych błyszczącą suknią, jednak to nie kreacja przyciągnęła uwagę zgromadzonych. Aktorka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki, za nadużywanie medycyny estetycznej.

  Demi Moore wraz z najstarszą córką przebywa obecnie na greckiej wyspie Santorini. Aktorka w mediach społecznościowych dzieli się z fanami pięknymi widokami oraz rodzinnymi kadrami. Na jednym ze zdjęć gwiazda zaskoczyła fanów.

  Tallulah Willis choruje na dysmorfofobię. Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa opowiedziała o swoich dolegliwościach na Instagramie. Dała też rady wszystkim tym, którzy podobnie jak ona cierpią na to zaburzenie.

  Demi Moore w latach 90. była największą gwiazdą Hollywood. Widzowie pokochali ją za role w takich hitach jak "Uwierz w ducha" czy "Niemoralna propozycja". Aktorka udowodniła, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Po raz pierwszy w życiu pojawiła się właśnie na wybiegu jako modelka. 58-latka zachwyciła figurą.

  Matka sprzedała ją gwałcicielowi. Wpadła w uzależnienie od kokainy i alkoholu, miała problemy z odżywaniem. Pieniądze i sława nie uratowały jej przed cierpieniem. Wstrząsające fakty ze swojego życia aktorka Demi Moore ujawniła w autobiografii "Demi Moore Intymnie". O książce i jej autorce opowiadał w naszym programie dziennikarz i filmoznawca Łukasz Maciejewski.

  Życie w Hollywood ma swoje jasne i ciemne strony. Wie o tym Demi Moore, która pomimo licznych sukcesów, ma na swoim koncie wiele nieudanych związków. Niedawno gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie i zdradziła powody swoich miłosnych niepowodzeń.

  30 lat temu odbyła się premiera filmu "Uwierz w ducha" ("Ghost"). O rocznicy przypomniała grająca w nim główną rolę Demi Moore. Aktorka opublikowała na Instagramie fragment kultowej dziś miłosnej opowieści. To jedna z najbardziej wzruszających scen w historii kina. Zobacz, jakie inne filmy o duchach zapadły nam w pamięć.

  Ashton Kutcher miał opinię podrywacza. Potem poznał Demi Moore i stworzył z nią - wydawało się, szczęśliwy związek. Niestety po 8 latach para się rozstała. Dlaczego? Powodem były zdrady aktora? Obecnie Kutcher jest związany z Milą Kunis. Czy uchodzą za szczęśliwą parę? O życiu uczuciowym aktora rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak długo w związku są Dorota Wellman i Marcin Prokop :)

  Aktorka z zaokrąglonym brzuszkiem, w towarzystwie teścia, znanego reżysera, pokazała się publicznie na premierze filmu "Róża". Demi Moore przechodzi załamanie nerwowe i trafiła do szpitala, a Izabela Scorupco poprowadzi szwedzki „Top Model”. O show-biznesie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Ewą Wojciechowską.