Gwiazdy

Ola Kowalska pokazała skutki ciężkiej choroby. Córka wokalistki boryka się z nimi do dziś

Gwiazdy

Kasia Kowalska, Ola Kowalska

Kilka miesięcy temu córka Kasi Kowalskiej borykała się z poważną chorobą. Choć początkowo media podawały, że zaraziła się koronawirusem, okazało się to inną dolegliwością. W jej wyniku Ola straciła długie włosy. Teraz pokazała, jak wyglądała jej zdumiewająca metamorfoza.

Choroba Oli Kowalskiej

Kasia Kowalska pod koniec marca opublikowała na swoim Instagramie poruszające wideo, w którym poinformowała, że jej córka przebywa w szpitalu i jest intubowana. Wszystko wskazywało na to, że 23-latka choruje na koronawirusa. Potem okazało się, że najprawdopodobniej borykała się z agresywnym adenowirusem. Po kilku tygodniach spędzonych w klinice, dziewczyna wróciła do domu. Choć od tego momentu minęło już kilka miesięcy, Ola nadal boryka się ze skutkami choroby.

Metamorfoza córki Kasi Kowalskiej

W wyniku zakażenia Ola Kowalska zmuszona była przejść diametralną metamorfozę. Choć od wielu lat lubi ona wyróżniające się elementy ubioru czy zwracające uwagę fryzury, tym razem wybór nie należał do niej. Gdy przebywała w szpitalu, skutki choroby odbiły się na jej fryzurze. 23-latka musiała pozbyć się swoich długich, brązowych włosów i ściąć je na krótko.

Teraz córka wokalistki opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pokazuje swoją stopniową przemianę. Pierwsze ujęcie przedstawia Olę jeszcze przed pobytem w szpitalu. Następne pochodzi już z czasów hospitalizacji, kiedy dziewczyna miała opatrunek na szyi po intubacji. Na kolejnych fotografiach widać, jak przerzedziły się jej włosy . Wówczas podjęła decyzję o ścięciu ich na krótko.

Wiadomo jednak, że Ola nie traci pogody ducha. Pokazała, że nawet taka fryzura może dodawać uroku i być oryginalna, bowiem przefarbowała włosy najpierw na róż, a potem na zieleń .

Wzloty i upadki. Bądź dla siebie dobry

- podpisała serię szokujących zdjęć.

Obserwatorzy ujawnili w komentarzach, że są poruszeni takim zestawieniem fotografii. Dodali także, że podziwiają siłę Oli i jej pogodę ducha. Napisali: "Dobrze, że się tym dzielisz", "Piękna w każdym wydaniu. Włosy odrosną!" czy "Silna dziewucha".

Trzeba przyznać, że w krótkich włosach jest Oli do twarzy!

Kasia Kowalska w piosence "Domek z kart". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości