Gwiazdy

Cezary Żak świętuje okrągłe urodziny. Fani zachwyceni życzeniami żony aktora: "Pięknie to Pani napisała"

Gwiazdy

x-news

Cezary Żak i Katarzyna Żak to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo niebawem będzie obchodzić 36. rocznicę ślubu. Natomiast w niedzielę, 22 sierpnia aktor ma urodziny. Z tej okazji żona złożyła mu życzenia i w sieci opublikowała zdjęcie z prywatnego archiwum. Ile lat skończył aktor?

Cezary Żak ma urodziny

Cezary Żak 22 sierpnia skończył 60 lat. Jego żona postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień. Na Instagramie zamieściła zdjęcie swojego męża. Wakacyjna fotka pokazuje solenizanta w czapce z daszkiem, przeciwsłonecznych okularach i starannie przystrzyżoną, lekko przyprószoną siwizną brodą.

- Dziś są okrągłe urodziny mojego męża. A On coraz bardziej interesujący! - napisała Katarzyna Żak, a następnie zwróciła się z życzeniami do solenizanta.

- Kochanie, życzę Ci zdrowia i wspaniałych zawodowych wyzwań! - czytamy w poście.

Katarzyna Żak składa mężowi urodzinowe życzenia

Pod urodzinowym postem pojawiło się mnóstwo miłych słów. - Rewelacja!!!!! Sto lat!!!!! - napisała aktorka Katarzyna Zielińska. Fani aktorskiej pary wprost zasypali solenizanta gratulacjami. - "To prawda, czym starszy, tym przystojniejszy. Wszystkiego najlepszego dla męża". "Pięknie Pani napisała, wszystkiego dobrego dla Państwa, świetna para". "Mnóstwa zdrowia. Pani Kasiu, z takim Skarbem, Panią u boku wszystko jest łatwiejsze, możliwe i piękniejsze. Nieustającej wciąż uskrzydlającej miłości!!!". "Wszystkiego, co najpiękniejsze, niech się spełnia w szczęściu i zdrowiu". "Ulubiony aktor! Wszystkiego dobrego dla pana Cezarego, dużo zdrówka". "Ogrom życzeń dla męża, zdrowia, radości, dalszych sukcesów i niezapomnianych ról. A Państwu wielu wspólnych szczęśliwych chwil i niezapomnianej podróży dookoła świata" - życzą internauci w komentarzach.

Katarzyna i Cezary Żakowie - recepta na udane małżeństwo

Cezary i Katarzyna Żakowie powiedzieli sobie "tak" 36 lat temu, a dokładnie 24 sierpnia 1985 roku. Owocami ich miłości są dwie córki: Zuzanna i Aleksandra. O tym, jaki jest ich klucz do sukcesu, małżeństwo zdradziło podczas wizyty w Dzień Dobry TVN w sierpniu ub. roku.

- Przede wszystkim trzeba się lubić w miłości . Mieć to samo poczucie wartości, zbliżony gust i to jest niezwykle istotne. To się faktycznie docenia mniej więcej po 25 latach małżeństwa. I trzeba potrafić rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać... - wyliczał Cezary Żak.

Do tej listy Katarzyna Żak dodała jeszcze szacunek. – Myślę, że jeśli w związku ma się szacunek dla osoby, z którą się jest, to nawet pomimo odmiennych zdań na drobiazgi, ten szacunek jest priorytetem. Jest gdzieś z tyłu głowy, że jednak jest to mój mąż, ojciec moich dzieci - powiedziała aktorka.

Za co najbardziej się doceniają?

– Za wyrozumiałość. Ostatnio zauważyłem, że im jesteśmy starsi, tym Kasia jest bardziej wyrozumiała dla mnie. To jest najważniejsza cecha – odparł Cezary Żak. Natomiast jego żona ceni męża za to, że jest "prawdziwym facetem z krwi i kości".

– Jeśli jest powiedzenie, że kobieta jest szyją, to rzeczywiście ja mogę być szyjką, a Cezary jest głową. Wszystkie najważniejsze decyzje w naszym życiu były na jego głowie i wyszły z jego marzeń i chęci do zmiany, więc mogę powiedzieć, że jestem mu za to wdzięczna - stwierdziła Katarzyna Żak.

Cezary Żak o relacjach ze swoimi córkami. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Misiek Koterski opublikował intymne zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. Fani: "Jak oni czują lato"

Joanna Krupa pokazała urocze rodzinne zdjęcie. Do kogo jest podobna jej córka?

Anna Dec spodziewa się drugiego dziecka. "Niesamowite, jak mi szybko wyskakuje brzuch"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości