aktorskie małżeństwo

    aktorskie małżeństwo

    Marta Żmuda Trzebiatowska na premierę filmu "Listy do M. 2" przyszłą razem ze swoim mężem. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie razem. Jak jej mąż znosi zainteresowanie mediów? Czy go to nie meczy?

    Mówi się, że w świecie show-biznesu trwałe związki z długoletnim stażem to rzadkość. Dlaczego tak się dzieje? Jakie pokusy czyhają na hollywoodzkie gwiazdy? Czy aktorzy bywają o siebie zazdrośni i jak pielęgnują swoje relacje? O przepis na idealny związek hollywoodzkich rozmówców zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Leszek Lichota i jego żona Ilona Wrońska podjęli się niełatwego zadania. Małżeństwo postanowiło wziąć udział w triathlonie ENEA Challenge Poznań. Sport ogólnorozwojowy, bo skadają się na niego aż trzy dyscypliny: pływanie, rower oraz bieganie. Na jakim dystansie startuje aktorska para? Kiedy odbywają się zawody? Ile mają czasu na przygotowania? I która dyscyplina była dla nich najbardziej wymagająca?

    Jak określiła Agnieszka Jastrzębska, Marcin i Aneta Perchuć to takie TVN-owe małżeństwo. Aktora możemy oglądać w serialu "Mąż czy nie mąż", z kolei Aneta jest trenerką w Małych Gigantach. Perchuciowie parą są już od 16 lat. Czy zdarzały im się w tym czasie kryzysy? Które z małżonków częściej ustępuje i idzie na ugodę? Jak wygląda codzienność w życiu aktorskiej pary? Rąbka tajemnicy w Dzień Dobry TVN uchyliła Aneta.