urodziny aktora

  Jerzy Stuhr, wybitny polski aktor, skończył właśnie 75 lat. Od blisko pół wieku występuje na scenie i zachwyca swoim talentem kolejne pokolenia widzów. Dał się poznać także jako reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog.

  8 lutego James Dean obchodziłby 91. urodziny. Jaki był na co dzień i w kim się podkochiwał?

  Ryan Gosling jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Choć aktualnie uchodzi za bożyszcze kobiet, kilkanaście lat temu nie był uznawany za przystojniaka. Jego image zbudowały doskonale dobrane role. O najlepszych z nich w Dzień Dobry TVN opowiedział dziennikarz filmowy, Łukasz Muszyński.

  Marek Kondrat należy do grona najzdolniejszych i najbardziej podziwianych polskich aktorów, mimo że już od wielu lat nie zagrał w żadnej nowej produkcji. Obecnie skupia się na winie, "afirmacji życia" oraz wychowywaniu 3-letniej córki. Za co go kochamy?

  Cezary Żak i Katarzyna Żak to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo niebawem będzie obchodzić 36. rocznicę ślubu. Natomiast w niedzielę, 22 sierpnia aktor ma urodziny. Z tej okazji żona złożyła mu życzenia i w sieci opublikowała zdjęcie z prywatnego archiwum. Ile lat skończył aktor?

  Wiek to tylko liczba, a Cezary Pazura jest żywym dowodem na to, że w każdym wieku można zadbać o sylwetkę. Aktor już od dłuższego czasu regularnie ćwiczy na siłowni. Z okazji urodzin pochwalił się efektami ostatnich treningów.

  Johnny Depp bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych na świecie aktorów. Wiele osób kojarzy go jako kapitana Jacka Sparrowa, bądź Edwarda Nożycorękiego, jednak jest o wiele więcej ról, w których zabłysnął swoim talentem. Zobacz, jak się zmienił od początku kariery.

  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili spędzić weekend majowy, ale także urodziny aktora w Grecji. Ich romantyczne wakacje wzbudzają zainteresowanie ze względu na piękne widoki, choć nie tylko! Co jeszcze wzbudziło zainteresowanie fanów pary?

  Mateusz Damięcki obchodzi okrągłe urodziny. W Dzień Dobry TVN zdradził, że życzenia jako pierwsza złożyła mu żona. Czego aktor pragnie dla siebie z okazji jubileuszu? Jak się czuje jako czterdziestolatek?

  Uwielbiany przez kobiety aktor przez lata był bożyszczem kobiet na całym świecie. O jego romansach - prawdziwych i tych będących wymysłami kolorowej prasy - można byłoby nakręcić serial. Dziś stateczny maż i ojciec. Wciąż tak samo intrygujący. O tym, kim chciał zostać, zanim stał się sławnym aktorem, dowiesz się w Dzień Dobry TVN.

  Magdalena Cielecka kończy 49 lat. Artystka jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, która na swoim koncie ma już wiele niezapomnianych kreacji filmowych i serialowych. Widzowie TVN-u kojarzą ją przede wszystkim z nieustępliwą, charyzmatyczną "Chyłką". Z okazji święta jubilatki wspominamy jej najbardziej niezapomniane role.

  John Travolta kończy 67 lat, co nie znaczy, że będzie celebrował tę okazję. Od kilkunastu lat data własnych urodzin nie kojarzy się aktorowi najlepiej, ponieważ 12 lat temu aktor stracił syna, o czym mówiła wówczas cała Ameryka. Od tego czasu wokół śmierci Jetta Travolty narosło wiele teorii spiskowych. Czy któraś z nich jest prawdziwa?

  8 lutego 2021 mija 90 lat od urodzin Jamesa Deana. Amerykański aktor był dwukrotnie nominowany do Oscara. Po swojej tragicznej śmierci niemal od razu stał się ikoną światowej popkultury. Czym zasłużył sobie na status gwiazdy?

  Franciszek Pieczka to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Kinomani pamiętają go przede wszystkim z kultowego serialu "Czterej pancerni i pies" czy z "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Artysta właśnie obchodzi 94. urodziny.

  Ryan Gosling, znany z takich hitowych produkcji jak "Drive", "La La Land" czy "Pamiętnik" - choć trudno w to uwierzyć - skończył niedawno 40 lat. Z tej okazji Mateusz Hładki przygotował nieznane ciekawostki z życia przystojnego aktora. Kanadyjski gwiazdor potrafi zaskoczyć.

  Matt Damon od wielu lat należy do grona najpopularniejszych aktorów Hollywood. Mimo międzynarodowej sławy, nie stracił gruntu pod nogami i jest szczęśliwym mężem oraz ojcem trójki dzieci. Jakie role przyniosły mu popularność?

  Hugh Grant swoje największe triumfy święcił jakieś dwadzieścia lat temu, lecz mimo upływu czasu, nadal w sercach milionów kobiet zajmuje czołowe miejsce. Takie role, jak Charles'a w "Czterech weselach i pogrzebie", Williama Thackera w "Notting Hill" czy Daniela Cleavera w "Bridget Jones", sprawiły, że znalazł się w gronie najpopularniejszych światowych aktorów. Za co jeszcze kochamy?

  Długi weekend dla wielu Polaków był okazją do relaksu i odpoczynku, jednak dla Cezarego Pazury był to czas świętowania. Aktor obchodził swoje 58 urodziny. Zobacz, jak świętował swój wielki dzień.

  Nie trzeba być fanem kinematografii, żeby znać to kultowe nazwisko. Słynny hollywodzki aktor Clint Eastwood kończy 31 maja 90 lat. I wciąż jest w świetnej formie! Z okazji urodzin, przypominamy jego najlepsze role w karierze - a jest ich naprawdę wiele.

  Legendarny aktor, tegoroczny laureat nagrody "Orły" za osiągnięcia życia, odznaczony przez prezydenta Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia za wybitne zasługi dla kultury narodowej. W tym roku Franciszek Pieczka świętuje 60-lecie pracy artystycznej. Jak wspomina swoje początki? O aktorze wypowiedzieli się także Zbigniew Wodecki i Emilia Krakowska. Co artyści zdradzili dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu?