Cezary Pazura skończył 58 lat. Z tej okazji ukochana złożyła mu wzruszające życzenia

Długi weekend dla wielu Polaków był okazją do relaksu i odpoczynku, jednak dla Cezarego Pazury był to czas świętowania. Aktor obchodził swoje 58 urodziny. Zobacz, jak świętował swój wielki dzień.

58 urodziny Cezarego Pazury

Cezary Pazura ma na swoim koncie wiele kultowych ról. Aktor zadebiutował 34 lata temu i w czasie swojej kariery wystąpił w wielu znanych produkcjach filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Nie jest to jednak jedyny powód do świętowania, ponieważ gwiazdor 13 czerwca obchodził swoje 58 urodziny. Ten wyjątkowy dzień postanowił obchodzić na… siłowni.

Życzenia z okazji urodzin

Wiele osób postanowiło złożyć Cezaremu urodzinowe życzenia, jedną z nich była oczywiście jego żona. Edyta Pazura zamieściła na swoim Instagramie piękne słowa pod adresem aktora:

Czaro! Ty Wielki Człowieku. Żyj nam 100 lat w zdrowiu i szczęściu? Dzięki Tobie wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i razem zdobędziemy najwyższy szczyt. ? Realizuj swoje aktorskie marzenia, a ja trzymam kciuki i będę Cię wspierać każdego dnia @czarekpazura #birthday #happytime #happybirthday

Cezary nie krył się ze swoim wzruszeniem, dlatego w odpowiedzi na życzenia ukochanej napisał:

Dziękuję Słońce. Wiem , że na Tobie zawsze można polegać. Kocham❤️❤️❤️

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Koronawirus pokrzyżował plany Edyty Pazury. „ROZCZAROWANIE...To najbardziej niechciany gość naszych rodzin w ostatnim czasie...”

Cezary Pazura pochwalił się córeczką. „Trzecie zdjęcie już niepozowane. Bardzo bolesne”

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają wakacje na Warmii. "Super rodzinka, jesteście tacy normalni" - piszą fani

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości