Gwiazdy

Koronawirus pokrzyżował plany Edyty Pazury. „ROZCZAROWANIE...To najbardziej niechciany gość naszych rodzin w ostatnim czasie...”

Gwiazdy

Koronawirus pokrzyżował plany Edyty Pazury. „ROZCZAROWANIE...To najbardziej niechciany gość naszych rodzin w ostatnim czasie...”

Z powodu pandemii na całym świecie odwoływane są śluby, wakacje i imprezy. Koronawirus pokrzyżował plany wielu ludzi, w tym Edyty i Czarka Pazurów. Para obchodzi w tym roku 13-lecie związku. Rocznicę aktor z żoną mieli świętować podczas zagranicznych wakacji. 

Rocznica w dobie koronawirusa

Edyta i Cezary Pazurowie planowali świętować 13. rocznicę swojego związku na egzotycznej plaży. Na ich drodze stanął jednak kryzys epidemiologiczny. Wyjazd trzeba było odwołać. Ale można go zastąpić czymś równie wesołym, jak chociażby wspólnym grillem i zabawą w domu.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Cezary i Edyta Pazurowie od wielu lat tworzą udane małżeństwo. Poznali się 13 lat temu w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. Mimo że dzieli ich 26 lat różnicy, świetnie się dogadują i wspólnie wychowują trójkę dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Edyta Pazura: „Temat karmienia piersią jest bardzo newralgiczny”

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają wakacje na Warmii. "Super rodzinka, jesteście tacy normalni" - piszą fani

Cezary Pazura pierwszy raz pokazał twarz swojej córki. Fani: "Wybacz, ale córcia to cała mama!"


Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0