Katarzyna Żak

  Katarzyna Żak

  Katarzyna Żak od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej lubianych i cenionych aktorek. Jej komediowe role z łatwością zaskarbiły serca Polaków, zwłaszcza, gdy na ekranie pojawiał się także jej mąż - Cezary. Artystka w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na których jest w ramionach innego mężczyzny, kolegi z pracy. Internauci nie kryli rozbawienia.

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Katarzyna Żak to popularna i lubiana aktorka teatralna i telewizyjna. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim nowym projekcie. Z początkiem 2016 roku wydała muzyczny album. Co skłoniło ją do nagrania płyty? Kto jest autorem tekstów? I z jakim Katarzyna Żak spotyka się odbiorem?

  Są gwiazdy, które wiedzą jak należy pożytecznie wykorzystywać swoją popularność. W Polsce należą do nich m.in. aktorki Katarzyna Żak i Julia Kamińska. Pierwsza z nich zaangażowana jest w budowę hospicjum dla osób starszych i przewlekle chorych, a druga w promowanie Akademii Przyszłości. O tym, co dokładnie robią powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Pożądanie i namiętność w związku są najsilniejsze na samym jego początku. Z czasem te uczucia bledną, ale czy przemijają? Jak utrzymać temperaturę w sypialni po dziesięciu, piętnastu, a jak po dwudziestu siedmiu latach bycia razem? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Katarzyna Żak i Cezary Żak , 27 lat razem oraz Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek, 10 lat w związku, a 9 lat po ślubie. Jaka jest ich recepta na udany związek?

  Pamiętam bardzo dobrze moje pierwsze spotkania z teściową, matką Cezarego - wspomina aktorka Katarzyna Żak. Początkowo byłam przyjęta dosyć chłodno. Zaraz po weselu miałam trudności z mówieniem do niej "mamo" - dodaje. Pisarka Krystyna Kofta przez ponad osiem lat mieszkała z matką swojego męża Mirosława i dzieckiem w dwóch pokojach. - To był jakiś koszmar. Czułam się cały czas oceniana i lustrowana - wyznaje w Dzień Dobry TVN.