Cezary Żak

  Cezary Żak

  Katarzyna Żak od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej lubianych i cenionych aktorek. Jej komediowe role z łatwością zaskarbiły serca Polaków, zwłaszcza, gdy na ekranie pojawiał się także jej mąż - Cezary. Artystka w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na których jest w ramionach innego mężczyzny, kolegi z pracy. Internauci nie kryli rozbawienia.

  Już wkrótce premierę będzie miał nowy serial TVN "Receptura". Produkcja opowiada o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Producenci odsłonili przed nami kolejne karty - poznaliśmy nowe nazwiska z obsady.

  Cezary Żak to jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Bardzo lubi grać w teatrze. Dlaczego? Jaka jest różnica między grą na scenie a grą przed kamerą? Czego Cezary Żak szuka w rolach komediowych? Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  W życiu każdego ojca przychodzi taki czas, gdy jego córka zaczyna "mieć kawalerów". Jak Cezary Pazura i Cezary Żak reagują na zalotników swoich pociech? Czy mają coś do powiedzenia w kwestii tego, z kim spotykają się córki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, kogo przestraszył się Pazura i dlaczego młodzi chłopcy boją się Żaka.

  Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Janusz Chabior, Paulina Chruściel, Cezary Żak i Anna Dereszowska - czy byli kiedyś swatani? A może sami próbowali łączyć w pary? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas premiery bajki "Ups, Arka odpłynęła" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zapytała gwiazdy o to, z jakimi utożsamiają się zwierzętami. Co rozzłościło Małgorzatę Foremniak? Co sądzi o postaci, której użycza głosu? Dlaczego Cezary Żak jest zawsze grubym zwierzakiem, a Olaf Lubaszenko czuje więź z pingwinami?

  Czy Piotr Rubik jest żartownisiem? Czy jego żona Agata nabiera się na żarty Piotra? A jak z zadaniem "wkręcenia" kogoś poradziłby sobie Dawid Podsiadło? Komu lubić żarty? Czy Joanna Moro pamięta swój najlepszy żart? Czy Kayah łatwo nabrać? Kto probówał "wkręcić" Cezarego Żaka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co na temat swoich telewizyjnych doświadczeń mieli do powiedzenia: Piotr Rubik, Martyna Wojciechowska, Dawid Podsiadło, Leszek Balcerowicz, Margaret, Mariusz Wlazły, Kayah, Cezary Żak i Mariusz Treliński? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.

  Pożądanie i namiętność w związku są najsilniejsze na samym jego początku. Z czasem te uczucia bledną, ale czy przemijają? Jak utrzymać temperaturę w sypialni po dziesięciu, piętnastu, a jak po dwudziestu siedmiu latach bycia razem? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Katarzyna Żak i Cezary Żak , 27 lat razem oraz Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek, 10 lat w związku, a 9 lat po ślubie. Jaka jest ich recepta na udany związek?