Gwiazdy

Cezary Żak na wakacyjnym zdjęciu z żoną. "Czy wy też uważacie, że ktoś mi doprawia rogi?"

Gwiazdy

EN_01481912_00081.jpg

Cezary Żak nie kryje, że czerpie szczęście z życia z małżeństwie. Ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych żartobliwy post, w którym oznajmił, że ktoś mu doprawia rogi. Jak fani zareagowali na wpis artysty?

Cezary Żak z żoną na wakacjach

Cezary Żak postanowił pokazać, jak spędza z żoną wakacje na Mazurach. Para sfotografowała się na tle stada jeleni. Aktor zapozował do zdjęcia w zabawny sposób. Tuż za nim jedno ze zwierząt ustawiło się tak, że poroże wystaje z obu stron głowy aktora.

Czy wy też uważacie, że ktoś mi doprawia rogi? – zapytał artysta w poście na Instagramie. To, rzecz jasna, żart, ponieważ Cezary Żak od lat żyje z Katarzyną Żak w szczęśliwym związku.

Fani artysty nie dali się sprowokować i nie podjęli tematu przyprawiania rogów w kontekście zdrady. Na pytanie Cezarego Żaka odpowiedzieli: "Tak - ale to tylko do zdjęcia", "Rogacizny sporo", "Ładne zdjęcie".

Cezary i Katarzyna Żak - historia związku

Uwielbiana przez widzów para aktorów poznała się jeszcze w trakcie studiów. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 roku. Są świetnie zgranym duetem zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Nie raz spotkali się bowiem na jednym planie zdjęciowym.

W 1988 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka Aleksandra. Młodsza pociecha, Zuzanna, urodziła się siedem lat później. W 2020 roku Cezary i Katarzyna Żakowie obchodzili 35 rocznicę ślubu. Zdradzili wtedy swój przepis na udane życie we dwoje. – Przede wszystkim trzeba się lubić w miłości. (...) I trzeba potrafić rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać... – powiedział aktor na antenie Dzień Dobry TVN, a jego żona dodała, że w związku najważniejszy jest szacunek.

Zobacz także:

Oryginalne imiona dzieci gwiazd. Kto najbardziej zaskoczył swoim wyborem?

Anna Powierza szczerze o rozbitej rodzinie. "Ciągle czuję stygmatyzację. Samotne macierzyństwo jest trudne"

Jak urządzić wesele i nie zbankrutować? 8 sposobów na to, jak zaoszczędzić organizując przyjęcie

Zobacz wideo: Cezary Żak w roli reżysera

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości