Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas ucinają plotki o rozwodzie. O ich gorącym zdjęciu mówi cały świat

Gwiazdy

Aktualizacja:

Catherine Zeta Jones i Michael Douglas rozwodzą się po 20 lat małżeństwa. Taka sensacyjna informacja obiegła niedawno światowe media. Jednak fotografia zamieszczona w sieci przez aktorkę zdaje się przeczyć tym doniesieniom.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas planowali rozwód?

Jak donosił magazyn "In Touch", małżeństwo gwiazdorskiej pary znalazło się w poważnym kryzysie. Według pisma, Catherine ma wątpliwości co do sensu dalszego życia razem.

- Sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Catherine jest nieszczęśliwa w tym związku. To już trwa całe lata. Tęskni za czymś więcej. Chciałaby, żeby w jej życiu wydarzyło się jeszcze coś ekscytującego. Powiedziała o tym Michaelowi - zdradziła osoba z otoczenia pary.

Jeżeli wierzyć informatorowi magazynu, kryzys został spotęgowany przez lockdown, podczas którego para zmuszona była spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu. To doprowadziło do serii awantur między małżonkami.

Kryzys zażegnany

Catherine Zeta-Jones nie pozostała obojętna wobec doniesień prasy. Chwilę po pojawieniu się publikacji nagłaśniających kryzys między nią a jej mężem, gwiazda wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości.

Na fotografii widzimy namiętny pocałunek małżonków na tle zachodzącego słońca. Wspólne zdjęcie z plaży 51-letnia gwiazda opatrzyła cytatem z kroniki "Król Henryk VI" Williama Shakespeare'a.

- Dać ci nie mogę czulszego zadatku mojej miłości jak ten pocałunek - napisała laureatka Oskara.

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas - kulisy związku

Ich związek od samego początku budził wielkie zainteresowanie mediów. Gwiazdorską parę dzieli bowiem spora różnica wieku, aż 25 lat. Co ciekawe, oboje przyszli na świat tego samego dnia - 2 września.

Ostatnio świętowali 20. rocznicę ślubu. Sporo razem przeżyli. Wspólnie zmagali z problemami zdrowotnymi Douglasa, jak i chorobą afektywną dwubiegunową Zety-Jones.

W 2013 r. postanowili zamieszkać osobno. Kryzys minął, para szybko wróciła do siebie, ale niedługo potem znowu przechodziła poważny kryzys. W 2018 r. aktor został oskarżony przez Susan Braudy o to, że się przy niej masturbował i używał wulgarnych słów. Catherine przyznała wówczas, że cały jej świat legł w gruzach. Ostatecznie uwierzyła zaprzeczeniom ukochanego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: