Gwiazdy

Kto odpowiada za śmierć Whitney Houston i jej córki? Były mąż gwiazdy wskazuje winnego

Gwiazdy

Whitney Houston

Whitney Houston odeszła w 2012 roku. Niespełna trzy lata później, w identyczny sposób, zmarła 22-lenia córka wokalistki. Obie kobiety utopiły się w wannie. Bobby Brown, były mąż Houston, uważa, że to nie przypadek. Muzyk wskazał, kto jego zdaniem jest winny śmierci jego córki i eks żony.

Kto odpowiada za śmierć Whitney Houston?

Bobby Brown, były parter Whitney Houston, był niedawno gościem programu "Red Table Talk", który prowadzi Jada Pinkett Smith, partnerka Willa Smitha. Wokalista i tancerz wyznał na antenie, że winę za śmierć Whitney Houston i Bobbie Kristiny ponosi Nick Gordon, z którym spotykała się córka wokalistki.

Brown wyznał, że Gordon widział się z obiema kobietami na krótko przed ich śmiercią. Muzyk jest zdania, że identyczne okoliczności odejścia Whitney i Bobbi nie są przypadkowe.

1 stycznia 2020 r. Nick Gordon trafił na oddział intensywnej terapii szpitala na Florydzie. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną hospitalizacji było przedawkowanie narkotyków. Niestety lekarze nie zdołali go uratować.

Jak zmarła Whitney Houston?

Whitney Houston była jedną z najwybitniejszych wokalistek XX wieku. Niestety artystka od wielu lat walczyła z uzależnieniem od narkotyków. 11 lutego 2012 roku utopiła się we własnej wannie. Badania wykazały, że gwiazda miała w organizmie substancje psychoaktywne.

Z podobnymi problemami zmagała się również córka wokalistki i Bobby'ego Browna - Bobbi Kristina Brown. 31 stycznia 2015 roku kobieta została znaleziona nieprzytomna w wannie w hotelowym pokoju. Po przewiezieniu do szpitala została podłączona do respiratora. Niestety lekarze nie zdołali jej uratować. Zmarła 26 lipca 2015 roku.

Hologram Whitney Houston w trasie koncertowej po Europie

Zobacz także:

Natalia Kukulska nagra piosenkę z synem Krzysztofa Krawczyka? Artystka odniosła się do tekstu jednego z magazynów: "No piękna historia"

Magda Gessler opublikowała fotografię z przeszłość. Fani: "Z Larą jak siostry na tym zdjęciu"

Remigiusz Mróz zapowiada kolejny po "Chyłce" serial na podstawie swojej powieści. Premiera wkrótce na Playerze

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości