Gwiazdy

Natalia Kukulska nagra piosenkę z synem Krzysztofa Krawczyka? Artystka odniosła się do tekstu jednego z magazynów: "No piękna historia"

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Gwiazdy

Natalia Kukulska nagra piosenkę z synem Krzysztofa Krawczyka? Artystka odniosła się do tekstu jednego z magazynów: "No piękna historia"

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Jeden z tygodników poinformował, że Natalia Kukulska zamierza nawiązać współpracę z synem zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka. Artystka na swoim Instagramie odniosła się do rewelacji gazety.

Natalia Kukulska o współpracy z synem Krzysztofa Krawczyka

Natalia Kukulska to jedna z popularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek. Jak donosi tygodnik "Na żywo" artystka zamierza nawiązać współpracę z synem Krzysztofa Krawczyka i w ten sposób spłacić dług wobec zmarłego niedawno gwiazdora. Wokalistka odniosła się do sprawy na swoim Instagramie.

- Właśnie jestem po lekturze "Na żywo", którego okładka ze mną przyciągnęła mój wzrok na stacji benzynowej tytułem - "Spłaci mu swój dług". Długów nie lubię i o żadnym nie wiem. Kupiłam. Czytam. Sugerowany wierzyciel to "wujo", jak pisze redakcja 🤦🏻‍♀️ Krzysztof Krawczyk - napisała artystka.

Z artykułu zamieszczonego w tygodniku artystka dowiedziała się, że z synem Krzysztofa Krawczyka łączy ją wielka przyjaźń. Do tego wokalistka zamierza nagrać razem z nim piosenkę i w ten sposób spłacić dług wobec zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka. Tymczasem, jak podkreśla w swoim wpisie Natalia Kukulska, nigdy nie poznała syna gwiazdora.

- Nawet nie wiedziałam, że śpiewa. Najbardziej niewiarygodne jest to, że w artykule są moje kwieciste wspomnienia z naszych relacji i zabaw. To są "cytaty" Serio? Można aż tak? I mój tata, który ponoć mi rzekł : "Na wujka Krzysia zawsze możesz liczyć"... No piękna historia. Mam nadzieję, że ten kto napisał ten artykuł spłaci dług. Musi być pokaźny, skoro chwyta się takiej roboty - dodała. 

Natalia Kukulska- kariera

Natalia Kukulska to wokalistka, autorka tekstów i producentka. Jest córką piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Swoją przygodę z show-biznesem zaczęła już jako dziecko. Jej pierwsza dorosła płyta pod tytułem "Światło" ukazała się w 1996 roku. Największe przeboje artystki to "Piosenka światłoczuła", "Im więcej ciebie tym mniej", "Niepotrzebny", "Sexi Flexi" i "Wierność jest nudna".

Prywatnie związana jest Michałem Dąbrówką, perkusistą i muzykiem sesyjnym. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci.

Natalia Kukulska i jej niezwykły projekt

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

"Zawsze odważnie marzyłam". Natalia Szroeder o rywalizacji z Quebonafide i nowych projektach

Dorota Szelągowska doświadczyła w życiu biedy. Wspomnienie z dzieciństwa chwyta za serce

Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk o wyjątkowych relacjach ze swoimi siostrami. Mateusz: "Nauczyłem się kobiecego punktu widzenia"

Co sądzisz o tym artykule?
67
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0