Krzysztof Krawczyk

    Krzysztof Krawczyk

    Dawid Podsiadło postanowił zaszaleć z fryzurą i zaprezentował nowe uczesanie. Internauci nie kryli zachwytu nad metamorfozą piosenkarza, który nawiązał stylem do lat 80. W sieci pojawiły się porównania do gwiazd czeskiego futbolu i legendy polskiej sceny. Zobacz, jak prezentuje się Dawid w nowej odsłonie.

    Krzysztof Igor Krawczyk swojego ojca, Krzysztofa Krawczyka, znał tak, jak jego fani - głównie z fotografii. Piosenkarz przyznał w jednym z programów, że ojcostwo to jedyna rzecz, która mu się w życiu nie udała. Mimo, że - jak twierdzi Krzysztof junior - jego zły stan zdrowia to w dużej mierze wynik wypadku, który spowodował ojciec, nie otrzymał od niego pomocy. Może poza alimentami, które gwiazdor płacił na jego syna, a swojego wnuka. Czy to możliwe, że kochany przez tysiące Polaków gwiazdor zaniedbał swoje jedyne dziecko? Zobacz reportaż Uwagi! TVN.

    Paulla, wokalista znana z hitu "Od dziś" na jakiś czas usunęła się z show-biznesu. Artystka odnalazła spokój w domu w lesie. Tam w otoczeniu natury praktykuje jogę i osiąga wewnętrzną harmonię. Nie oznacza to wcale, że zawiesiła działalność muzyczną. Wręcz przeciwnie. Niedawno piosenkarka w ramach hołdu wypuściła własną interpretację utworu Krzysztofa Krawczyka "To, co dał nam świat".

    5 kwietnia świat zamarł. Media obiegła wiadomość o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Legendę polskiej sceny muzycznej wspominali i opłakiwali bliscy, przyjaciele i fani. Andrzej Kosmala, menedżer i wieloletni przyjaciel wokalisty, ujawnił nowe szczegóły dotyczące pogrzebu. Co już wiadomo?