Gwiazdy

Beata Kozidrak w nietypowym duecie. Z kim zaśpiewała gwiazda?

Gwiazdy

Beata Kozidrak, mural

Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej piosenki. Od lat fani podziwiają jej kolejne wcielenia i kreacje. Tym razem piosenkarka zaskoczyła wszystkich nowym utworem pt. "Bliżej", który nagrała w duecie... z Lublinem. W centrum miasta powstał także mural z podobizną artystki.

Beata Kozidrak w duecie z Lublinem

Czy można nagrać duet z miastem? Beata Kozidrak udowodniła, że wszystko jest możliwe. Postawiła na Lublin, który - jak podkreśla - zawsze będzie bliski jej sercu.

Tu się urodziłam, tu wychowałam. Moje dzieciństwo to lubelska Starówka i kamienica przy przy ulicy Grodzkiej, gdzie mieszkaliśmy. Znałam tam każdy kąt. Z koleżankami często bawiłyśmy się pod lubelskim zamkiem, a mama wołała mnie z okna kamienicy

- wspomina Beata Kozidrak.

Jak dodaje piosenkarka, muzyka bardzo szybko stała się całym jej światem.

Gdy byłam w liceum już powstał BAJM i grałam pierwsze koncert. Kiedy wraz z Bajmem świętowaliśmy dwa lata temu swoje 40-lecie, nie mogłam uwierzyć, że na placu Zamkowym jest 40 tys. osób. Czuję, że jestem związana z tym miejscem. Kocham to miasto, jego mieszkańców i cieszę się, że mogę zaprezentować utwór, który jest dedykowany Lublinowi

- zapewnia gwiazda.

"Bliżej" - Beata Kozidrak X Lublin:

YouTube

Beata Kozidrak na muralu

Celem twórczej współpracy Beaty Kozidrak z Lublinem jest podkreślenie roli lokalnych społeczności, wspólnoty miejsc i własnych korzeni. Taka idea przyświeca również pomysłowi stworzenia muralu z podobizną piosenkarki , której spektakularna kariera rozpoczęła się właśnie w tym mieście.

Dzieło powstało w samym centrum Lublina. Mieszkańcy mogą go podziwiać od czwartku 19 listopada. Budynek, na którym namalowany został mural stoi w miejscu, przez które każdego dnia przewijają się tysiące osób i samochodów.

The Best of Beata Kozidrak. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Beata Kozidrak w żałobie. Straciła bliską osobę

To nie koniec zespołu Bajm. Beata Kozidrak dementuje plotki

Rapująca Beata Kozidrak w #hot16challenge: "Blond królowej COVID nie ruszy"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości