Gwiazdy

Bartek Jędrzejak od małego lubił występować. "Brał tłuczek od mięsa i śpiewał". Jaki był jego ulubiony repertuar?

Gwiazdy

Bartek Jędrzejak od kilkunastu lat związany jest z Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że nasz prezenter pogody już od dziecka przejawiał zainteresowanie publicznymi występami. Na rodzinnych uroczystościach lubił śpiewać zwłaszcza hity Eleni. Szczegóły ujawnili jego rodzice.

Dzieciństwo Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak niedawno był bohaterem cyklu "Kulisy sławy" w programie "Uwaga! TVN". Prezenter ujawnił w nim wiele szczegółów z prywatnego życia. Szczególną gratką dla jego fanów były wspomnienia z dzieciństwa. Rąbka tajemnicy uchylili rodzice dziennikarza. Krystyna i Stanisław Jędrzejakowie pokazali niepublikowane wcześniej zdjęcia . Na jednym z najwcześniejszych ich syn miał zaledwie 5 miesięcy.

- Jak na wcześniaka, to ja duży byłem - stwierdził Bartek na widok fotografii.

- To tutaj na zdjęciu tak wyglądasz. Już byłeś "podreperowany", bo miesiąc po prostu w szpitalu leżałeś w inkubatorze - wspominał pan Stanisław.

Z kolei na ulubionym zdjęciu mamy Bartek ma niespełna roczek. To ujęcie z dzikiej plaży w okolicach Gdańska, na której przyszły dziennikarz spał pod daszkiem zrobionym ze starych rybackich skrzynek.

Bartek Jędrzejak i zamiłowanie do publicznych występów

Rodzice dziennikarza Dzień Dobry TVN opowiedzieli także o występach małego Bartka. Zdradzili widzom, że jako dziecko uwielbiał występować w domu przed gośćmi. Krystyna Jędrzejak przypomniała o tym synowi.

- Typową zabawą twoją było stawanie za zasłoną (...) i prośba do taty: "Tatuś, zapowiedz". Tata zapowiadał (...), brałeś tłuczek od mięsa i śpiewałeś wierszyki. Pamiętasz jak śpiewałeś piosenki Eleni? To był twój ulubiony repertuar - opowiadała mama Bartka.

Państwo Jędrzejakowie jednogłośnie stwierdzili także, że ich syn z charakteru jest bardziej podobny do mamy. Oboje mają zbliżone zainteresowania, a nawet dotykają ich takie same dolegliwości.

Kulisy Sławy Bartka Jędrzejaka. „Przez ponad rok walczyłem z depresją i nerwicą lękową. Było to do mnie niepasujące”. Zobacz wideo:

Cały reportaż "Słoneczny człowiek. Kulisy sławy Bartosza Jędrzejaka" można obejrzeć na stronie Uwaga! TVN.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło: Uwaga! TVN

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości