kulisy sławy

  kulisy sławy

  Jan Kliment jest obecnie jednym z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, ale jego droga do sławy nie była prosta. Miał zostać hutnikiem, jednak po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing", zapragnął być jak Patrick Swyaze i prowadzić kobiety w tańcu. Początkowo jego rodzina nie akceptowała tego. Dopiero, gdy Janek odniósł pierwsze sukcesy, bliscy zaczęli być dumni. Opowiedział o tym w "Kulisach Sławy".

  Andrzej Polan ma wokół siebie wielu wspaniałych ludzi. Przyjaciele mówią o nim, że jest "po prostu dobrym człowiekiem". Jego przepisy wzbudzają zachwyt czytelników Dzień Dobry TVN, bo widać, że gotuje z pasją i miłością. Nie wstydzi się też przyznać do problemów. "Pandemia zabiła mnie, zupełnie nie wstydzę się tego, że chodzę na regularne spotkania i leczę się u psychiatry" - wyjawił w niedzielnym odcinku Uwagi! Kulisy sławy.

  Lidia Popiel jest ikoną polskiego modelingu, od lat uchodzącą za jedną z najpiękniejszych Polek. Będąc u szczytu popularności, porzuciła karierę modelki i stanęła po drugiej stronie obiektywu. – Jest kobietą, którą zawsze chciałam być i którą nigdy nie będę – komplementuje ją dziennikarka Monika Richardson. Jaką ma receptę na urodę, witalność i szczęśliwe małżeństwo?

  W wieku 21 lat podbiła globalny rynek mody, a następnie go rzuciła. Dlaczego? O kulisach modowej branży Małgosia Bela opowiedziała Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie już w sobotę w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy!

  Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek ostatnich lat - Katarzyna Zielińska - czy ma poczucie, że teraz jest jej pięć minut? Czy twardo stąpa po ziemi? Jaką zasadą kieruje się w życiu? Czy Zielińska wchodzi oknem, gdy wyrzucają ją drzwiami? Jaki miala plan B na wypadek, gdyby nie dostała się do szkoły teatralnej? Z jakiego przedmiotu udzielała podczas studiów korepetycji, by sobie dorobić? Aktorka Katarzyna Zielińska była gościem Dzień Dobry TVN, w rozmowie z Jolantą Pieńkowską.