kulisy sławy

  Ma zaledwie 14 lat a już spełnia swoje marzenia za oceanem. Pochodząca z Ośna Lubuskiego wschodząca gwiazda podbiła serca jurorów "America’s Got Talent". Oto Kulisy Sławy Sary James.

  Franciszek Pieczka, wybitny aktor, który zasłynął z setek ról w polskich i zagranicznych serialach oraz filmach, zmarł w wieku 94 lat. Redakcja programu Uwaga! TVN przypomina materiał o jego Kulisach Sławy.

  "Pojawiły się teksty: rusz się, gruba świnio".

  Jest na scenie od 56 lat i nie planuje z niej schodzić. Cały czas podróżuje, w czym towarzyszą jej czworonożni przyjaciele. - Jest kierownikiem zespołu, menagerem, marketingowcem, PR-owcem – mówi o niej Majka Jeżowska.

  Choć jest wszechstronnie utalentowana, szczególnie dobrze odnajduje się w komediach. Pomaga jej w tym, bez wątpienia, dystans do siebie. Nie ukrywa, że aktorów uznaje za egocentryków.

  Michał Szpak szturmem podbił polską scenę muzyczną, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego głosu i niespotykanej charyzmy. Artysta ma na swoim koncie wiele sukcesów i nie ustaje w poszukiwaniu nowych wyzwań zawodowych. Jak wyglądały początki jego kariery? Jakie osiągnięcia napawają go największą dumą? Laureat Bursztynowego Słowika opowiedział o tym w programie "Uwaga: Kulisy Sławy".

  Są przykładem do naśladowania nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Jaka jest ich recepta na aż 25 lat udanego związku? - Po prostu się lubić - słyszymy. Oto Kulisy Sławy Olgi Borys i Wojciecha Majchrzaka.

  Agnieszka Cegielska to prezenterka pogody, która pracuje w TVN Meteo, TVN i TVN24. Jest także propagatorką zdrowego stylu życia i autorką kilku książek o tej tematyce. Jak wspomina rozwój swojej kariery? O czym marzyła w dzieciństwie? Gwiazda była bohaterką programu Kulisy Sławy.

  Debiutował na deskach teatru Buffo, by jakiś czas później stać się jednym z najsłynniejszych gangsterów polskiego kina. Na swoim koncie ma role w kultowych komediach ale i utwory muzyczne. Jaki jest prywatnie?

  Tomasza Ciachorowskiego najczęściej można zobaczyć w teatrze i w serialach. Przed kamerą zadebiutował kilkanaście lat temu w „Złotopolskich”, niedługo później zagrał jedną z dwóch głównych ról w „Majce”, serialu, który dał mu dużą popularność.

  - Mam nadzieję, że zostanę zapamiętany nie tylko jako koszykarz, ale także ten, który odmienił życie kilku osób - mówi bohater programu "Kulisy sławy".

  Ewa Szykulska to doskonała aktorka, która gra w filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Wiele jej ról uważanych jest za kultowe. Choć artystka jest w wieku emerytalnym, nie myśli o porzuceniu aktorstwa i przyjmuje kolejne zawodowe propozycje. Właśnie zaczęła zdjęcia do serialu "Mój agent". Oto Kulisy Sławy Ewy Szykulskiej, z których dowiemy się, kogo zagra w najnowszej produkcji, za co kocha aktorstwo i jak radzi sobie bez, zmarłego pod koniec ubiegłego roku, męża.

  Zagrała w dziesiątkach filmów i seriali. Wykreowała setki niezapomnianych ról, za które pokochały ją tysiące fanów. Występowała u najwybitniejszych polskich reżyserów. Jaka jest prywatnie? O Elżbiecie Jarosik, czyli kultowej Teresie Maj z serialu "Niania" w programie Uwaga! Kulisy Sławy opowiedziała jej córka Anna. Jaka jest prywatnie?

  Miała zaledwie 20 lat, kiedy zaczęła podbijać nie tylko krajową, ale i zagraniczną scenę muzyczną. Występowała m.in. w Szwecji, Włoszech czy Libanie. Jakie są Kulisy Sławy Margaret?

  Nikt tak jak ona nie eksperymentuje z gatunkami muzycznymi. Ocierała się o jazz, poezję śpiewaną i muzykę elektroniczną. Teraz wraz zespołem jest w trasie promującej najnowszy album. W międzyczasie tworzy dla siebie i innych wykonawców kompozycje oraz teksty, a w domowym zaciszu muzykuje z partnerem, tworząc Parillove Czwartki, które podbijają internet. Kulisy Sławy wokalistki zbadali reporteży programu Uwaga! TVN.

  Bracia Kliczko zapisali się w historii ukraińskiego sportu dzięki licznym sukcesom w ringu bokserskim. Po wybuchu wojny w Ukrainie utalentowani pięściarze nie zawahali się stanąć w obronie ojczyzny. W programie "Uwaga: Kulisy Sławy" o nieprzeciętnych osiągnięciach Witalija i Władimira opowiedzieli uznani dziennikarze oraz przedstawiciele świata boksu.

  Mrozu to jeden z najbardziej popularnych polskich wokalistów, którego utwory podbijają listy przebojów. Cenią go nie tylko fani, ale także inni muzycy. Jaki jest prywatnie? Dlaczego w trakcie kariery postanowił wyszkolić się na fizjoterapeutę? Oto Kulisy Sławy Mroza.

  Łukasz Podolski zrobił zawrotną karierę jako reprezentant Niemiec, ale nigdy nie zapomniał, skąd pochodzi. Zgodnie z obietnicą powrócił do ojczyzny, by dołączyć do drużyny Górnika Zabrze. Jak wyglądają jego Kulisy Sławy?

  Jej muzyczna droga była wyboista, ale można śmiało powiedzieć, że dotarła na sam szczyt. Ma na koncie niezliczone koncerty i 9 albumów studyjnych. Do wszystkiego doszła własną pracą.

  Mateusz Janicki zdobył popularność dzięki rolom w kilkunastu serialach, ale wcześniej planował być czynnym politykiem. Teraz jako wolontariusz pomaga uchodźcom z Ukrainy. - Jest prawdziwą, bezpretensjonalną, dobrą i szczerą gwiazdą - komplementuje go aktorka Julia Kamińska.

  Widzowie pokochali aktorkę w telewizyjnej reklamie i nie przestali uwielbiać, kiedy przyjmowała role w filmach i serialach. Ostatnio w życiu gwiazdy nastąpił jednak zwrot.

  "Potrafi być opiekuńczy i zwariowany" - mówi żona aktora, Sylwia Juszczak.

  "Rozpatruję to w kategoriach cudu".

  Piotr Głowacki to doskonały aktor filmowy i teatralny z dwudziestoletnim stażem, a także wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie. Jak postrzegany jest przez kolegów z branży? Czy ilość pracy pozwala mu na to, by być zaangażowanym ojcem? Artysta był bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Kulisy sławy".

  "Ona jest niezwykle sprawną, mocno przygotowaną aktorką"

  Zachwycona żona: "Jak śpiewa to… można zrobić ze mną wszystko".

  Czy da się połączyć rap z klasycznym chórem albo orkiestrą polskiego radia czy zespołem „Śląsk”? Bohater Kulis Sławy, choć jest samoukiem, potrafi z sukcesem połączyć różne gatunki muzyczne. O Kulisach Sławy Miuosha opowiedzili w programie Uwaga! TVN jego znajomi i przyjaciele z branży

  Jest na scenie od niemal pół wieku, a w tym roku skończy 70 lat. Ogromny dorobek Krystyny Jandy nie popycha jej jednak do zwalniania tempa. - Mówiła o tym niejednokrotnie, że jej się życie zawodowe zlało z życiem prywatnym - mówi o aktorce Cezary Żak.

  Na czym polega fenomen Krzysztofa Jasińskiego?

  Viki Gabor zaczęła śpiewać, gdy miała zaledwie 4 lata. Dziś koncertuje i jest idolką nastolatek. Mierzy się nie tylko z popularnością, ale także hejtem. Jak sobie z nimi radzi? O tym artystka i jej rodzina opowiedzieli w programie TVN "Uwaga!" z serii "Kulisy sławy".