kulisy sławy

    kulisy sławy

    Viki Gabor zaczęła śpiewać, gdy miała zaledwie 4 lata. Dziś koncertuje i jest idolką nastolatek. Mierzy się nie tylko z popularnością, ale także hejtem. Jak sobie z nimi radzi? O tym artystka i jej rodzina opowiedzieli w programie TVN "Uwaga!" z serii "Kulisy sławy".

    Katarzyna Bonda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej czytanych współczesnych autorek kryminałów w Polsce. Oprócz książek, dużą popularnością cieszy się także ekranizacja jej prozy – serial "Żywioły Saszy". W młodości nie marzyła jednak o karierze pisarskiej – chciała zostać pianistką. O swojej drodze do sukcesu i trudnych doświadczeniach, które ją ukształtowały, opowiedziała w programie "Uwaga! Kulisy Sławy!".

    Jan Kliment jest obecnie jednym z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, ale jego droga do sławy nie była prosta. Miał zostać hutnikiem, jednak po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing", zapragnął być jak Patrick Swyaze i prowadzić kobiety w tańcu. Początkowo jego rodzina nie akceptowała tego. Dopiero, gdy Janek odniósł pierwsze sukcesy, bliscy zaczęli być dumni. Opowiedział o tym w "Kulisach Sławy".