Gwiazdy

Anna Wendzikowska ćwiczy taniec na rurze. Dziennikarka pokazała, jak trudny jest to sport

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Anna Wendzikowska często dzieli się w sieci zdjęciami zgrabnej sylwetki. Dziennikarka piękną figurę zawdzięcza dużej aktywności fizycznej. Ostatnio jej pasją stał się pole dance. Gwiazda chętnie pokazuje fanom, jak idzie jej nauka. Jak możemy zobaczyć na jej najnowszym nagraniu, to wcale nie takie łatwe.

Anna Wendzikowska i pole dance

Profile dziennikarki w social mediach zawierają głównie zdjęcia i nagrania z jej podróży, zarówno prywatnych, jak i służbowych. Nie brakuje także ujęć z jej córeczkami, czy kulis pracy. Tym razem dziennikarka pokazała fanom, na jakim etapie jest jej nauka tańca na rurze, którą rozpoczęła we wrześniu. Już oglądając samo wideo można się zmęczyć. Spójrzcie sami:

- Walka trwa - napisała dziennikarka.

Fani chętnie komentowali to nagranie, dodając gwieździe otuchy.

  • Kobieta petarda... Podziwiam Panią od dawna... - napisała jedna z fanek.
  • Dopiero teraz widzę jakie to trudne, brawo i życzę wytrwałości - dodała inna.
  • Trening pole dance to najtrudniejsze zajęcia, na jakie chodziłam. Ciało posiniaczone i bolące. Za to dusza się radowała jak szalona, jak coś wychodziło. Satysfakcja nieziemska wręcz! - podzieliła się doświadczeniami obserwująca Annę Wendzikowską.
  • Walka popłaca, walka w końcu przynosi zwycięstwo... - dopingował Anię jeden z fanów.

Anna Wendzikowska o sporcie

Gwiazda bardzo dba o swoje ciało i niejednokrotnie pokazywała fanom swoje sposoby na aktywność fizyczną. Jakiś czas temu dziennikarka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się akurat na pole dance.

- Poczułam, że potrzebuję nowej zajawki i że muszę się jednak regularnie ruszać, a siłownia trochę mnie nudzi. Zbierałam się już od jakiegoś czasu do pole dance, bo słyszałam, że to super ćwiczenia na ciało. Jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć, to byłam pewna, że nie będzie nudy - czytaliśmy jeszcze jakiś czas temu pod jednym z wpisów Ani.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Kobiece role, które na zawsze zmieniły historię kina. Zdradza Anna Wendzikowska

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości