Gwiazdy

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Pełen miłości kadr rozczulił fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Anna Lewandowska coraz częściej decyduje się pokazywać w sieci swoje dwie małe córeczki. W mediach społecznościowych dumna mama relacjonuje poczynania swoich pociech. Niedanowo trenerka opublikowała na Instagramie rodzinny kard z Klarą i Laurą. Fani z zachwytem podziwiali piękne dziewczynki. "Bycie mamą to najpiękniejszy dar od życia" – komentowali.

Anna Lewandowska - kariera i życie rodzinne

Anna Lewandowska doskonale wie, jak łączyć karierę i życie rodzinne. Choć trenerka zaledwie rok temu powitała na świecie drugą córeczkę Laurę, bardzo szybko wróciła do treningów i aktywności w mediach społecznościowych. To właśnie w sieci żona Roberta Lewandowskiego promuje zdrowy tryb życia i zachęca internautów, by w wolnym czasie zadbali o odpowiednią ilość ruchu. Sama Anna chce być dla swoich podopiecznych najlepszym przykładem, bez względu na ilość obowiązków, razem z nimi spala kalorie na macie do ćwiczeń. Nie da się ukryć, że mama Laury i Klary to także właścicielka idealnego ciała. Smukła sylwetka i zarysowane mięśnie to marzenie wielu kobiet, szczególnie po podwójnej ciąży. Trenerka jest zatem najlepszym przykładem na to, że chcieć to móc. Wystarczy odrobina mobilizacji, systematyczności, zdrowe nawyki żywieniowe i spokój ducha. Jak przyznaje Anna, między dietą a ćwiczeniami warto pomyśleć o relaksie, gdyż nadmiar stresu i obowiązków, nie będzie wpływał pozytywnie zarówno na naszą głowę, jak i ciało.

- Niedaleko pada jabłko od jabłoni #likemotherlikedaughter […] Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować, potrzebna jest równowaga […] Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich! – pisała w sieci Anna.

Anna Lewandowska na zdjęciu z córkami

Teraz Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcie z córeczkami. Trenerka, która do tej pory chroniła wizerunek Laury i Klary, coraz chętniej pokazuje swoje pociechy. Na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się rodzinnym kadrem pełnym miłości i czułości. Zachód słońca i trzy przytulone panie, to ujęcie rozczuliło fanów. Ania chwilę tę opisała jednym zdaniem.

Rodzina zawsze na pierwszym miejscu

– napisała Ania.

Fani Anny Lewandowskiej komentują

Urocze zdjęcie Anie Lewandowskiej natychmiast zaczęli komentować fani. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych i wzruszających słów. Rodzinny kadr zrobił wrażenie na internautach. Jak przyznali, rodzina jest najważniejszym fundamentem, a bycie mamą najpiękniejszym darem od życia.

  • Największe wsparcie wymaga największej i najpiękniejszej opieki i miłości, bo to co sami dajemy, wraca do nas a od najbliższych (czasem tych, z którymi sami stworzyliśmy więzi i rodzinę) dostajemy najwięcej, bo bezgraniczne i bezcenne uczucie
  • Cudne dziewczyny
  • Bycie mamą to najpiękniejszy dar od życia
  • Z rodziną najlepiej - czytamy pod zdjęciem.

Anna Lewandowska obchodzi 32. urodziny. Mąż złożył jej piękne życzenia. "Jestem bardzo dumny, że mogę nazywać cię moją żoną"

Zobacz także:

Lewandowska, Kossakowski, Szabatin. Gwiazdy obchodzą Światowy Dzień Zespołu Downa

Anna Lewandowska zachęca do ograniczenia spożycia tego produktu. "Znacznie wpływa na rozwój nowotworów

Chcesz podkręcić metabolizm? Ania Lewandowska radzi, co jeść na kolację

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości