Gwiazdy

Anna Lewandowska poruszyła kontrowersyjny temat spania z dzieckiem. Jakie jest stanowisko trenerki?

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami namiastką prywatności. Trenerka opublikowała post wprost ze swojego łózka i poruszyła temat, który wielu rodzicom spędza sen z powiek. "Czy wy też śpicie ze swoimi dziećmi?" pytała gwiazda. Sama wyjawiła swoje stanowisko.

Anna Lewandowska o spaniu z dziećmi

Trenerka postanowiła poruszyć w sieci temat, który dla wielu rodziców może być nieco drażliwy. Znacie ten stan, kiedy to dzieci przychodzą do waszej sypialni w środku nocy i próbują zająć wolną przestrzeń między rodzicami? Co robić? Asertywnie odmawiać, czy może czule przytulić malucha i zasnąć we troje? Jak się okazuje, dylematy te ma wiele osób. Trenerka podjęła więc na Instagramie dyskusję i wyraziła swoje stanowisko w sprawie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z córeczką, która śpi u jej boku i opatrzyła je opisem.

Czy Wy śpicie ze swoimi dziećmi? Jak reagujecie, kiedy regularnie odwiedzają Was w nocy? Wspinacie się na wyżyny rodzicielskiej asertywności czy asertywność dzieciaków zazwyczaj wygrywa?

- zapytała trenerka.

W dalszym wpisie Anna zdradziła, że sama nie ma problemu z tym, aby dzieci spały z nią w jednym łóżku. Trenerka zdaje sobie sprawę, że jest to tylko chwilowe zachowanie, więc dopóki może zamierza z tego korzystać.

- Ja uwielbiam się przytulać (do męża również), poza tym wiem, że kiedyś będę za tym bardzo tęsknić, dlatego korzystam do woli - przyznała.

Fani komentują zachowanie Anny Lewandowskiej

Ile ludzi tyle opinii. Post Anny Lewandowskiej wywołał wśród mam wielkie poruszenie. W komentarzach większość fanek przyznała, że nie potrafi odmówić dziecku. Znalazły się jednak takie mamy, które od najmłodszych lat uczą swoich potomków, czym jest asertywność i zasady.

- Moja córka w wieku 20 miesięcy wyprowadziła się do swojego pokój spać, zadecydowała o tym sama, i nawet kiedy wieczorem siedzę przy niej, gdy zasypia, to mówi mama, tam. Ja przeżyłam tę rozłąkę, ale po 3 dniach stwierdziłam, że trzeba się cieszyć. Przytulamy się w dzień

- Ja też pozwalałam, dzieciaczki się nasycą i wyrosną z tego, a wierzę, że to tylko przysłuży się ich rozwojowi, korzystajmy

- Najlepsze ładowanie akumulatorka. Dzieciaczki mają gpsa na nasze sypialnie- pisali fani.

Anna Lewandowska obchodzi 32. urodziny. Mąż złożył jej piękne życzenia. "Jestem bardzo dumny, że mogę nazywać cię moją żoną"

Zobacz także:

Anna Lewandowska o problemie, który dotyczy nas wszystkich. "Na to, co się dzieje brak już słów"

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Pełen miłości kadr rozczulił fanów

Lewandowska, Kossakowski, Szabatin. Gwiazdy obchodzą Światowy Dzień Zespołu Downa

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości