Gwiazdy

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Pełen miłości kadr rozczulił fanów

Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Pełen miłości kadr rozczulił fanów

Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska coraz częściej decyduje się pokazywać w sieci swoje dwie małe córeczki. W mediach społecznościowych dumna mama relacjonuje poczynania swoich pociech. Niedanowo trenerka opublikowała na Instagramie rodzinny kard z Klarą i Laurą. Fani z zachwytem podziwiali piękne dziewczynki. "Bycie mamą to najpiękniejszy dar od życia" – komentowali.

Anna Lewandowska - kariera i życie rodzinne 

Anna Lewandowska doskonale wie, jak łączyć karierę i życie rodzinne. Choć trenerka zaledwie rok temu powitała na świecie drugą córeczkę Laurę, bardzo szybko wróciła do treningów i aktywności w mediach społecznościowych. To właśnie w sieci żona Roberta Lewandowskiego promuje zdrowy tryb życia i zachęca internautów, by w wolnym czasie zadbali o odpowiednią ilość ruchu. Sama Anna chce być dla swoich podopiecznych najlepszym przykładem, bez względu na ilość obowiązków, razem z nimi spala kalorie na macie do ćwiczeń. Nie da się ukryć, że mama Laury i Klary to także właścicielka idealnego ciała. Smukła sylwetka i zarysowane mięśnie to marzenie wielu kobiet, szczególnie po podwójnej ciąży. Trenerka jest zatem najlepszym przykładem na to, że chcieć to móc. Wystarczy odrobina mobilizacji, systematyczności, zdrowe nawyki żywieniowe i spokój ducha. Jak przyznaje Anna, między dietą a ćwiczeniami warto pomyśleć o relaksie, gdyż nadmiar stresu i obowiązków, nie będzie wpływał pozytywnie zarówno na naszą głowę, jak i ciało.

- Niedaleko pada jabłko od jabłoni #likemotherlikedaughter […] Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować, potrzebna jest równowaga […] Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich! – pisała w sieci Anna.

Anna Lewandowska na zdjęciu z córkami

Teraz Anna Lewandowska opublikowała w sieci zdjęcie z córeczkami. Trenerka, która do tej pory chroniła wizerunek Laury i Klary, coraz chętniej pokazuje swoje pociechy. Na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się rodzinnym kadrem pełnym miłości i czułości. Zachód słońca i trzy przytulone panie, to ujęcie rozczuliło fanów. Ania chwilę tę opisała jednym zdaniem.

Rodzina zawsze na pierwszym miejscu 

– napisała Ania.

Fani Anny Lewandowskiej komentują

Urocze zdjęcie Anie Lewandowskiej natychmiast zaczęli komentować fani. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych i wzruszających słów. Rodzinny kadr zrobił wrażenie na internautach. Jak przyznali, rodzina jest najważniejszym fundamentem, a bycie mamą najpiękniejszym darem od życia.

  • Największe wsparcie wymaga największej i najpiękniejszej opieki i miłości, bo to co sami dajemy, wraca do nas a od najbliższych (czasem tych, z którymi sami stworzyliśmy więzi i rodzinę) dostajemy najwięcej, bo bezgraniczne i bezcenne uczucie
  • Cudne dziewczyny
  • Bycie mamą to najpiękniejszy dar od życia
  • Z rodziną najlepiej - czytamy pod zdjęciem. 

Anna Lewandowska obchodzi 32. urodziny. Mąż złożył jej piękne życzenia. "Jestem bardzo dumny, że mogę nazywać cię moją żoną"

Zobacz także:

Lewandowska, Kossakowski, Szabatin. Gwiazdy obchodzą Światowy Dzień Zespołu Downa

Anna Lewandowska zachęca do ograniczenia spożycia tego produktu. "Znacznie wpływa na rozwój nowotworów

Chcesz podkręcić metabolizm? Ania Lewandowska radzi, co jeść na kolację

Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0