Gwiazdy

Anna Lewandowska apeluje do mam. "To jak traktujemy same siebie, ma ogromny wpływ na to, jak dzieci będą postrzegać w przyszłości siebie"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Już niebawem Dzień Matki. Z tej okazji Ania Lewandowska zaapelowała do pań poprzez media społecznościowe, aby czas ten wykorzystały na cenną naukę. Zdaniem trenerki akceptacja i miłość do samych siebie jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie należy wpajać maluchom już od najmłodszych lat.

Ania Lewandowska o relacjach dzieci-rodzice

Anna Lewandowska to doświadczona mama dwóch córeczek. Choć sama trenerka może pochwalić się idealną figurą, to jednak apeluje do swoich fanów, aby pracowali nad samoakceptacją. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy, gwiazda poruszyła w sieci temat miłości do samego siebie. Jak dodała, to właśnie takich cech powinniśmy uczyć nasze pociechy. Wytykanie palcami niedoskonałości sprawia, że dzieci dorastają w środowisku pełnym krytyki i kompleksów. To może znacząco rzutować na ich przyszłość.

Drogie Mamy! Zbliża się nasz dzień i dzień naszych Mam. Chciałabym, żebyśmy wykorzystały ten czas, żeby pokazać naszym dzieciom, jak ważna jest akceptacja i miłość do samych siebie

- rozpoczęła Ania.

W dalszej części wpisu trenerka wyjaśniła, do czego prowadzić mogą negatywne opinie i głośne wygłaszanie kompleksów przez mamę. Niestety postępowanie takie utrwala się w głowie malucha, a następnie trwale zaburza jego świat i myślenie o własnym ciele.

- Jak często mówicie przy dzieciach o swoich niedoskonałościach? Narzekacie na swój wygląd? Podkreślacie głośno kompleksy? To jak traktujemy same siebie, ma ogromny wpływ na to, jak dzieci będą postrzegać nas, a w przyszłości siebie – napisała Ania.

Fani komentują

Post Anny wywołał poruszenie w sieci. Pod zdjęciem fani licznie komentowali fotografię, a także istotny wpis trenerki. Internautki jednogłośnie przyznały rację żonie Roberta Lewandowskiego, a także podzieliły się osobistymi historiami.

- Niestety to prawda - to jak my mówimy o sobie, wpływa na postrzeganie siebie przez nasze dzieci. Popełniłam ten błąd, ale mam nadzieję, że nie jest za późno - napisała jedna z nich.

- Na szczęście moi chłopcy słyszą od taty, jak bardzo kocha on każdy kawałek maminego ciała wtedy, kiedy ona narzeka. Często słyszę od nich słowa męża - że jestem piękna, że mnie kochają i jak dorosną, to też będą swoim żonom przygotowywać śniadanka co niedziela - zareagowała inna.

- Bądźmy wzorem dla naszych dzieci - pisali fani.

Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Zobacz także:

Anna Lewandowska o zawodowym sukcesie. "Zawsze to powtarzam: nie byłabym taka znana, gdyby nie Robert"

Biznes i rola kobiet w zmienionym przez pandemię na świecie. Kasia Kieli i Anna Lewandowska na IMPACT'21. Kto jeszcze?

Anna Lewandowska w tańcu z małą Laurą. Zaniepokojona fanka: "Czemu to dziecko zawsze rozczochrane"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości