Gwiazdy

Anna Dec spodziewa się drugiego dziecka. "Niesamowite, jak mi szybko wyskakuje brzuch"

Gwiazdy

TOMASZ URBANEK/East News

Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

Anna Dec jest w ciąży

Prezenterka pogody TVN ma wielki powód do radości - będzie miała drugie dziecko. Jak stwierdziła, nie ma co dłużej ukrywać informacji o ciąży, choć to bardzo wczesny etap.

- Jest nas czworo. Przed nami jeszcze wiele miesięcy oczekiwania, by utulić naszego drugiego Skarba - napisała Anna Dec na Instagramie. Przyznała, że w odróżnieniu od pierwszej ciąży, teraz szybko chciała się podzielić ze światem szczęśliwą nowiną.

- Z Zuzik chciałam trzymać to w tajemnicy jak najdłużej. Przy drugiej ciąży jest zupełnie inne poczucie, odwaga, świadomość i niesamowite, jak mi szybko wyskakuje brzuch - czytamy w poście, który natychmiast wywołał reakcję internautów.

"Wspaniale! Cieszcie się tym czasem". "Pomyślności na nowej drodze! W czwórkę zawsze raźniej". "Życzę Wam zdrowia i przede wszystkim spokoju. Zuzia będzie cudowną starszą siostrą". "Cieszcie się Państwo tym cudownym czasem" - gratulują obserwatorzy. Nie zabrakło też miłych słów od osób znanych z show-biznesu.

"Cudowna wiadomość. Dużo spokoju i zdrowia dla Ciebie i maluszka" - napisała Justyna Nagłowska-Szyc. "Och!!! Wspaniała wiadomość!!!!" - dodała aktorka Olga Kalicka.

Anna Dec spodziewa się drugiego dziecka

Prezenterka pogody przypominała, że zgodnie z zaleceniami o ciąży powinno się informować po najważniejszych badaniach i po skończonym pierwszym trymestrze. Jednak postanowiła zrobić to szybciej, ze względu na swój zawód.

- Szepty w pracy i wiedza o tym stanie innych, mam wrażenie, że jeszcze zanim my się dowiedzieliśmy, wywoływała niepotrzebny stres i napięcie . A pracuję zazwyczaj na żywo, łatwo być na bieżąco i naprawdę nie chce mi się przedłużać tej tajemnicy. Zamierzamy jawnie się tym cieszyć i przeżyć jeszcze intensywniej niż za pierwszym razem - zapowiedziała Ania. - Jak zdrowie pozwoli, zamierzam długo pracować, bo po prostu tak czuję się lepiej - dodała.

Jej zdaniem, temat ciąży od zawsze wywołuje duże zainteresowanie, ale ona do domysłów już przywykła.

- Mam w ogóle wrażenie, że każda kobieta w pierwszym trymestrze powinna mieć jakąś tabliczkę informującą o tym, bo to naprawdę chyba najtrudniejszy okres. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Ale ten fakt chcemy zaznaczyć w naszym życiu bez względu na wszystko - podkreśliła popularna pogodynka. Swój post uzupełniła hasztagiem #tocodobrepodajdalej.

Anna Dec o macierzyństwie: "Nie lubię czytać podręczników na temat tego, jak wychowywać dzieci. Dziecko jest ulepione z nas". Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości