Anna Dec

  Anna Dec

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

  Tuż przed świętami TVN organizuje akcję "Pomagajmy sobie". 12 grudnia na kanale stacji transmitowany będzie blok reklamowy, a wszystkie środki z jego emisji przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących oraz na pomoc dla restauratorów, którzy w czasie pandemii odnieśli ogromne straty. "Im więcej osób zasiądzie przed ekranami telewizorów, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących" - zachęca Olivier Janiak.

  Lato w pełni, pogoda dopisuje, z radością korzystamy więc z uroków wakacji. Nie inaczej wolny czas spędzają gwiazdy, które chętnie wystawiają ciała na działanie promieni słonecznych. Równie ochoczo dzielą się z fanami swoimi zdjęciami w strojach kąpielowych. Zobacz, kto pochwalił się sylwetką w bikini.

  Za tydzień kończy się 6. edycja akcji T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami". Katarzyna Jaroszyńska spotkała się z Anną Dec i Małgorzatą Rybak-Dowżyk, które opowiedziały o tym, jak przebiega zbieranie kolejnych kilometrów.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy prezenterkę pogody Annę Dec i Aleksandrę Goss, łyżwiarkę i wrotkarkę, które opowiedziały o akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak ambasadorki wspierają akcję? W jaki sposób kilometry zamieniają się na pieniądze, które trafiają następnie do Fundacji TVN Nie jesteś sam? Co zrobić by zbierać kilometry?

  24 czerwca 2018 r. ruszyła akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy jej ambasadorów: Annę Dec i Iwonę Cichosz, aby zapytać o szczegóły tegorocznej edycji. Jak można dołączyć do akcji? Jaki rodzaj aktywności jest promowany? Czy według naszych gości w tym roku uda się pobić kolejny rekord?

  Mieszkanka Puław została ciężko pobita przez swoją koleżankę, ponieważ powiedziała, że jej sukienka nie jest markowa. Dlaczego kobiety są w stanie pokłócić się o tak banalne rzeczy? O co jeszcze spierają się panie? Zastanawialiśmy się nad tym z psychiatrą dr Mają Polikowską-Herman, aktorką Alżbetą Lenską i prezenterką telewizyjną Anną Dec.

  Robert Korzeniowski i Anna Dec przyłączyli się do 5. edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która potrwa do 24 września. Ile kilometrów zostało do uzbierania? I jak przyłączyć się do akcji? Z ambasadorami akcji spotkał się dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

  W kuchni Dzień Dobry Wakacje Anna Dec przygotowała bardzo zdrowe dania: szakszukę, tartę gryczaną z porzeczkami i bezową chmurką oraz chłodnik z pieczonymi ziemniakami.

  Kobiety i mężczyźni różnią się nie tylko pod względem fizjonomii, ale również umysłu. Naukowcy dowiedli, że słaba płeć zapamiętuje więcej i lepiej. Dlaczego kobiety dokładnie pamiętają, co partner powiedział 6 grudnia 2010 roku o godzinie 14:21? Czy słabsza pamięć mężczyzn jest przyczyną wojny płci? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psychiatrą dr Mają Polikowską-Herman, aktorem Andrzejem Deskurem i dziennikarką Anną Dec.

  Każdemu z nas zdarzyło się kupić bluzkę, której nigdy nie założymy. Nasze szafy pełne są starych ubrań, z którymi jakoś ciężko nam się rozstać. Czy projektanci mody i gwiazdy mają ten sam problem? W Dzień Dobry TVN o swoich zakupowych przygodach opowiedzieli Karolina Nowakowska, Dawid Woliński i Anna Dec. A jakie modowe grzeszki mają na sumieniu Polki?

  W środę w Dzień Dobry TVN: zerwane z zachwytem ze sklepowego wieszaka, odłożone na półkę w domu - Dawid Woliński i Anna Dec o tym, dlaczego wielu kupionych ciuchów nigdy potem nie zakładamy. Następnie: najpiękniejszy prezent dla żony? Na pewno nietypowy! - czyli męska grupa różańcowa, która codziennie modli się za swoje ukochane. Oprócz tego polska walka stulecia - Kowalkiewicz i Jędrzejczyk w starciu o mistrzostwo w MMA. A potem: im straszniej, tym lepiej, czyli idealny halloweenowy strój dla naszego dziecka. W programie także: domowe spa - jak zrobić sobie manicure? Zaczynamy o 8.00!

  Charles Daigneault, finalista drugiej edycji "MasterChefa" podpowiada, jak zatrzymać smaki lata. Skorzystajcie z jego rad i sami zróbcie dżem owocowy.

  To już finał Projektu Plaża, ale nie koniec akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami". Anna Dec spotkała się w Olsztynie z jedną z ambasadorek akcji - trenerką fitness Adą Palką, która zachęca wszystkich do treningu, dbania o kondycję i zdobywania kolejnych kilometrów... dla dzieciaków.

  Gościem Projektu Plaża i Anny Dec w Olsztynie był Charles Daigneault. Kucharz podpowiada, jak przygotować lunch box, który zapewni nam energię po powrocie do pracy z wakacji.

  SUP zyskuje coraz więcej miłośników na świecie. Na czym polega ta dyscyplina sportowa? O tym z Olsztyna jedna z prekursorek SUP i mistrzyni Polski Joanna Polaczyk. Zapraszamy na finał Projektu Plaża.

  W Kołobrzegu, za sprawą Ani Kalczyńskiej, Filipa Chajzera i Dzień Dobry Wakacje, panuje dziś gorąca atmosfera. A jak się bawi Olsztyn? Zobaczcie, jak plażuje się w Olsztynie i skorzystajcie z ostatnich dni wakacji - zachęca Was do tego Anna Dec, specjalna wysłanniczka Projektu Plaża.

  Akcja T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami" z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Olivier Janiak zapytał ambasadorkę akcji Anię Dec i prezesa T-Mobile Polska Adama Sawickiego, czy operator telefonii komórkowej spodziewał się tak dużego zainteresowania akcją i jak jej uczestnicy mogą dzielić się swoimi wynikami.

  Ola Goss i Anna Dec są ambasadorkami akcji T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami". Spotkał się z nimi z Olivier Janiak. Miał okazję sprawdzić, jak Ania Dec radzi sobie na rolkach po dwóch lekcjach.

  Podobno na chorobę Hashimoto choruje co trzecia Polka. Jak objawia się choroba Hashimoto i jaką dietę powinny stosować osoby, które cierpią na przewlekłe zapalenie tarczycy? Skorzystajcie z przepisów Ann Dec, która sama choruje na Hashimoto i prowadzi też bloga o tej chorobie.

  Anna Dec została wybrana najlepszą prezenterką pogody! Jak udało się jej wygrać niemiecki konkurs, mimo iż nie mówi po niemiecku?