prezenterka pogody

  prezenterka pogody

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  Dzisiejszą pogodę przygotowała dla nas Dorota Gardias. Gdzie zaświeci słońce, a w której części Polski zachmurzy się? Dorota wszystko nam wyśpiewała, a raczej wymalowała ;)

  W Borówcu znajduje się największa w Polsce (i jedna z największych w Europie) makieta kolejowa. Miejsce będzie nie lada gratką dla zwiedzających, zwłaszcza dla chłopców, bo makieta jest interaktywna! Zabrała nas tam prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz.

  Krótsze dni, brak słońca i jesienny deszcz obniżają niektórym nastrój. Jak radzi sobie z tym prezenterka pogody Dorota Gardias? Czy ma już za sobą trudny okres w swoim życiu, o którym rozpisywała się prasa? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na czas zimy Stadion Narodowy w Warszawie został przekształcony w miasteczko lodowe. Jakie atrakcje czekają na amatorów białego szaleństwa? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN sprawdziła to prezenterka pogody Dorota Gardias.

  "Nowa twarz męskiego zdrowia" to hasło akcji, która ma na celu przypomnieć mężczyznom o badaniach profilaktycznych. Od 10 lat angażują się w nią znane osoby z całego świata, w tym roku zawitała także do Polski. Na czym polega? Jak przyłączyć się do akcji?