prezenterka pogody

  Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

  Podróże po całym kraju i niespodziewane zwroty akcji podczas relacji na żywo to stałe elementy pracy nie tylko reporterów, ale i pogodynków. Wiedzą o tym doskonale Bartek Jędrzejak i Tomasz Zubilewicz.

  Chcesz dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN? Zgłoś się do konkursu na prezentera/prezenterkę prognozy pogody. Nie zwlekaj i prześlij swoje zgłoszenie już teraz. Casting trwa.

  Anna Dec po raz drugi została mamą. Prezenterka pogody przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie pociechy.

  Agnieszka Cegielska to prezenterka pogody, która pracuje w TVN Meteo, TVN i TVN24. Jest także propagatorką zdrowego stylu życia i autorką kilku książek o tej tematyce. Jak wspomina rozwój swojej kariery? O czym marzyła w dzieciństwie? Gwiazda była bohaterką programu Kulisy Sławy.

  Magda Adamowicz to nowa prezenterka pogody w TVN. Po raz pierwszy w tej roli wystąpiła 30 kwietnia. Ze stacją związana jest już od czterech lat. Wcześniej pracowała przy programach informacyjnych.

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

  Dorota Gardias ma kilka tatuaży na swoim ciele, jednak na co dzień udaje się jej je zakryć. Tym razem pochwaliła się zdjęciem, na którym doskonale widać, że na ramieniu ma wytatuowany piękny napis. Zadedykowała go swojej córce Hani.

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  Dorota Gardias jest zakażona koronawirusem. W związku z tym popularna i lubiana pogodynka przebywa w szpitalu. Chora jest także jej córeczka Hania. O stanie ich zdrowia prezenterka poinformowała na Instagramie.

  Zrobiło się bardzo ciepło. Czy w Gdańsku rozpoczął się sezon plażowy? Sprawdziła to prezenterka pogody Dorota Gardias.

  Dzisiejszą pogodę przygotowała dla nas Dorota Gardias. Gdzie zaświeci słońce, a w której części Polski zachmurzy się? Dorota wszystko nam wyśpiewała, a raczej wymalowała ;)

  W Borówcu znajduje się największa w Polsce (i jedna z największych w Europie) makieta kolejowa. Miejsce będzie nie lada gratką dla zwiedzających, zwłaszcza dla chłopców, bo makieta jest interaktywna! Zabrała nas tam prezenterka pogody Dzień Dobry TVN Paulina Wilkiewicz.

  Krótsze dni, brak słońca i jesienny deszcz obniżają niektórym nastrój. Jak radzi sobie z tym prezenterka pogody Dorota Gardias? Czy ma już za sobą trudny okres w swoim życiu, o którym rozpisywała się prasa? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na czas zimy Stadion Narodowy w Warszawie został przekształcony w miasteczko lodowe. Jakie atrakcje czekają na amatorów białego szaleństwa? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN sprawdziła to prezenterka pogody Dorota Gardias.

  "Nowa twarz męskiego zdrowia" to hasło akcji, która ma na celu przypomnieć mężczyznom o badaniach profilaktycznych. Od 10 lat angażują się w nią znane osoby z całego świata, w tym roku zawitała także do Polski. Na czym polega? Jak przyłączyć się do akcji?