TVN Meteo

  TVN Meteo

  Jak przewidują synoptycy, czeka nas bardzo dynamiczna i zmienna aura. Sprawdź prognozę.

  Poniedziałek, 11 lipca nie przyniesie gwałtownych zmian w pogodzie.

  Kulminacja ciepła dopiero przed nami

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 12 czerwca 2022 r? Zdaniem synoptyków, czeka nas ciepły dzień. Niewykluczone są przelotne opady deszczu. Czy wrócą burze? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę i poniedziałek.

  W piątek temperatury zbliżą się do 30 st. C. To jednak ostatnia dobra wiadomość dla spragnionych weekendowego wypoczynku. Napływające chłodniejsze powietrze oznacza gwałtowne zjawiska atmosferyczne. Można spodziewać się burz z gradem i silnego wiatru.

  Po pogodnym początku tygodnia, w czwartek nastąpi załamanie pogody. Będzie deszczowo i wietrznie w całym kraju. Temperatura będzie sięgać 28 st. C.

  Po słonecznym wtorku, w środę nastąpi niewielkie załamanie pogody na północy Polski. W pozostałej części kraju będzie bezchmurnie. Temperatura będzie sięgać 27 st. C.

  Dłuższe dni i coraz więcej słońca sprawiły, że częściej myślimy o lecie. Choć jeszcze się nie zaczęło, wiele osób już planuje wakacje. Ci, którzy zamierzają spędzić urlop w Polsce, zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Będziemy cieszyć się wysoką temperaturą czy też czekają nas opady deszczu? IMGW wydał eksperymentalną długoterminową prognozę na czerwiec, lipiec oraz sierpień. Są też wstępne przewidywania na wrzesień.

  Wtorek jedynym dniem bez zagrożeń.

  Pierwsze dni wiosny przyniosły piękną, ciepłą i słoneczną pogodę. Nadchodzący weekend może jednak okazać się mniej łaskawy. W wielu miejscach mogą IMGW planuje wydanie alertów pierwszego stopnia.

  Jaka będzie pogoda na weekend? Zdaniem synoptyków w Polsce czeka nas słoneczna aura. Termometry wskażą w niektórych częściach kraju nawet 10 stopni C. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 12-13 marca.

  Jaka będzie pogodzie w najbliższych dniach?

  Prognoza pogody na Boże Narodzenie 2021

  Anna Dec to jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody. Na co dzień przekazuje widzom TVN informacje dotyczące aury, teraz w sieci podzieliła się radosną wiadomością dotyczącą życia prywatnego - ujawniła, że jej rodzina się powiększy. Opublikowała serię uroczych zdjęć z mężem i córeczką, napisała też o różnicach, jakie odczuwa w drugiej ciąży.

  W czwartek ładna pogoda będzie się utrzymywać. W większości kraju ciepło i słonecznie, tylko lokalnie opady deszczu i burze. Temperatura w czwartek od 22 st. C do 26 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  16 kwietnia kanał TVN Meteo zmienił swój profil na TVN Meteo Active. Co - oprócz prognoz pogody - znajdzie się w nim? W jakich godzinach będzie można oglądać studio Active? Kto go będzie prowadził? Kiedy będzie pierwszy program na żywo? Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska powiedziały widzom Dzień Dobry TVN, w jaki sposób lubią ćwiczyć.

  Rośnie jak na drożdżach. W niedzielę zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu „Maja w ogrodzie”! W studiu Dzień Dobry TVN gosciem była Maja Popielarska, prezenterka pogody w TVN Meteo.

  Omenaa Mensah, prezenterka pogody w TVN Meteo oraz w TVN 24, ma niezwykłą pasję - kocha piękne meble, dlatego sama postanowiła je robić. Wyszukuje meble z niebanalną historią i przywraca je do życia. Projektuje także całkiem nowe. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała, skąd czerpie inspiracje.