Gwiazdy

Ania Starmach urodziła! Szczęśliwa mama zdradziła imię dziecka

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ania Starmach powitała na świecie swoje drugie dziecko. O szczęśliwym rozwiązaniu dumna mama poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cała redakcja serdecznie gratuluje.

Anna Starmach urodziła

Popularna kucharka podbiła serca telewizyjnej publiczności, udzielając się jako jurorka w show "MasterChef" i "MasterChef Junior". Pochodząca z Krakowa gwiazda ogłosiła drugą ciążę pod koniec ubiegłego roku, publikując urocze zdjęcie z mężem i córką na tle choinki. W załączonym poście zdradziła, że choć na fotografii widać trzy osoby, to tak naprawdę są tam obecne cztery.

Anna Starmach właśnie poinformowała, że jej drugie dziecko jest już na świecie. Płeć wyjawiła już jakiś czas temu na Instagramie. Wtedy nie zdecydowała się jednak ujawnić, jakie imię wraz z mężem wybrała dla dziecka. Wyznała jednak, że ta decyzja była obiektem zażartych dyskusji.

Jeszcze nie wybraliśmy imienia. W domu trwa wielka dyskusja, nie zdradzę typów, ale będzie to tradycyjne polskie imię. Wierzę, że w imieniu jest moc. Imię Jagna jest rzadkie, ma temperament, charakter i taka jest nasza córka. Chciałabym mieć już imię dla syna. Czuję taką potrzebę i komunikuję ją mojemu mężowi

- mówiła w marcowym wywiadzie dla magazynu "Viva".

Dziś Ania i jej mąż podzieliła się pierwszą fotografią malucha.

Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej

Ania Starmach o samopoczuciu w ciąży

Przyszła mama przebieg swojej ciąży relacjonowała w mediach społecznościowych. Zdradziła jednak, że nie wszystkie pytania uznaje za stosowne.

Najpierw pytają: ile przytyłaś w ciąży. Potem pytają: ile udało ci się już po ciąży zrzucić? Nie lubię tych pytań i to nie dlatego że mam problem ze swoją wagą. Nie lubię tych pytań bo kładą nacisk na sprawy mało istotne.

- napisała na Instagramie.

Ania Starmach i Piotr Kusek pobrali się cztery lata temu. W 2018 roku na świat przyszła ich córka Jagna.

Zobacz też:

Ksiądz żądał dopłaty za komunię. Sprawdziliśmy, ile trzeba wydać na tę uroczystość

Fitness dla psów. Ekspert: "Dzięki ćwiczeniom czworonogi mogą się wyciszyć i uspokoić"

Monika Miller przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała zdjęcie bez tatuaży. Jak wygląda?

Zobacz wideo: Czego córka uczy się od taty? Anna Starmach o swojej relacji z ojcem

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości