Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska tak blisko Oscara jeszcze nie była. Fani: "Jest duma"

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny udowodniła, że poczucie humoru nie jest jej obce. W najnowszym poście odniosła się do Oscarów, a fani pogratulowali jej dystansu do siebie. Co takiego zrobiła córka byłego prezydenta?

93. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już za nami. Tą galą żył cały świat. Choć Polakom nie udało się zdobyć statuetki, to Aleksandra Kwaśniewska sprytnie obeszła ten fakt.

Aleksandra Kwaśniewska z Oscarem

Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich zamieściła na swoim Instagramie zabawną serię zdjęć. Widzimy na nich, jak pozuje z nagrodami Akademii. – Całe życie z Oskarami, a jednak nigdy nie było bliżej niż tej nocy – napisała, standardowo "ubierając" wszystko w hashtagi.

Tym samym odniosła się do filmu animowanego "Co w duszy gra", który zdobył statuetkę. Co więcej, produkcja ta jest również laureatem tegorocznej gali Złotych Globów w dwóch kategoriach: Najlepszy film animowany i Najlepsza muzyka. Przypomnijmy, że do polskiej wersji językowej Aleksandra Kwaśniewska napisała tekst, a Kuba Badach skomponował muzykę i zaśpiewał utwór. Nic zatem dziwnego, że córka byłego prezydenta jest szczęśliwa, że film ten został doceniony:

- Wielkie gratulacje dla twórców "Co w Duszy Gra" i wielkie podziękowania dla Disney Polska za uczynienie nas częścią tego pięknego projektu. Polecamy się na przyszłość – podkreśliła.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Internauci zarówno docenili poczucie humoru Aleksandry Kwaśniewskiej, jak i twórczość małżeństwa: "Nie mogło być inaczej. Genialny film! Wasza blyskość nieprzypadkowa i ważna dla Ojczyzny!" - napisała Natalia Kukulska.

"Przepiękna, wzruszająca muzyka! Uwielbiam. Gratuluję z całego serca. Jest duma!", "Co za dystans do własnej osoby, ale tego się nie nauczysz, tylko wyniesiesz z własnego domu", "Najlepszy Oscar" - komentowali fani.

"Liczy się tylko to" z filmu "Co w duszy gra"

W marcu Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w rozmowie z Ewą Drzyzgą opowiedzieli o swojej współpracy. Utwór "Liczy się tylko to" do animacji studia Disney i Pixar "Co w duszy gra" stworzyli na odległość.

- Piosenka jest efektem naszej pandemicznej rozłąki. Kuba był w Polsce, a ja za granicą. Nie miałam jak wrócić. Kuba wysłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Wysłałam go do Kuby i na odległość tak to się tworzyło – mówiła wówczas Aleksandra Kwaśniewska. Więcej na ten temat w artykule: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w intymnym wywiadzie. "Chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam"

Zobacz także:

Monika Olejnik zdradziła, czego jej brakowało na Oscarach. Dziennikarka opublikowała zabawne zdjęcie

Tomasz Kot ujawnił kulisy oscarowej gali. "Byłem zaskoczony rozmiarem tej imprezy"

Już 26 kwietnia premiera nowego programu Doroty Wellman. Co czeka na widzów w pierwszym odcinku?

Zobacz wideo: Oscary rozdane

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości