Gwiazdy

Monika Olejnik zdradziła, czego jej brakowało na Oscarach. Dziennikarka opublikowała zabawne zdjęcie 

Monika Olejnik, WOŚP

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Monika Olejnik zdradziła, czego jej brakowało na Oscarach. Dziennikarka opublikowała zabawne zdjęcie 

Monika Olejnik, WOŚP

Dzień Dobry TVN

Monika Olejnik nie tylko regularnie stawia polityków pod ostrzałem trudnych pytań, ale też na bieżąco komentuje życie kulturalne w mediach społecznościowych. Takie wydarzenie jak rozdanie Oscarów nie mogło umknąć jej uwadze. Na co zwróciła uwagę dziennikarka?

Styl Moniki Olejnik 

Dziennikarka od lat słynie nie tylko z bezkompromisowego podejścia do swoich rozmówców, ale również z bezbłędnego stylu. Monika Olejnik wielokrotnie zachwycała modowym wyczuciem. Szczególnym zainteresowaniem wśród fanów dziennikarki cieszą się buty gwiazdy. Jej imponująca kolekcja obrosła już legendą. 

Znana z miłości do nietuzinkowych stylizacji dziennikarka postanowiła podzielić się refleksjami na temat tegorocznego rozdania Oscarów. Wiadomo, że gala wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jest nie tylko świętem kina, ale także wielkim wydarzeniem modowym

Tegoroczna ceremonia odbyła się w cieniu pandemii, a na uroczystość zaproszono zaledwie 170 osób. Organizatorzy chcieli uniknąć sytuacji, która miała miejsca na gali Złotych Globów, kiedy gwiazdy w codziennych stylizacjach łączyły się prosto z domu. 

Monika Olejnik komentuje Oscary 2021 

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie postanowiła odnieść się do tegorocznej gali. Oprócz relacji dotyczącej przebiegu wieczoru, pokusiła się o modową refleksję. 

#oscary w czasie pandemii! Ile sukienek zostało w szafach😍? A Ile świetnych filmów czeka na otwarcie kin

- napisała Monika Olejnik, pozując na balkonie z efektowną kreacją w ręku. Poruszyła również temat obecności kobiet wśród uhonorowanych twórców

Oscara za reżyserię odebrała Chloe Zhao za swój obraz "Nomadland". Jest ona drugą kobietą w prawie stuletniej historii Oscarów, która została nagrodzona w tej kategorii

- zaznaczyła dziennikarka. 

Oscary 2021 w czasie pandemii

Tegoroczne wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie odbyło się - jak zazwyczaj - w Dolby Theatre. Statuetki zostały rozdane na stacji kolejowej Union Station w Los Angeles. Na tradycyjnej scenie oscarowej gali zorganizowano wyłącznie część artystyczną. Wszyscy obecni musieli poddać się testom na obecność koronawirusa oraz pomiarowi temperatury. 

Na czerwonym dywanie gwiazdy pozowały bez maseczek, gdyż - jak podkreślono - wydarzenie zostało zorganizowane na zasadach obowiązujących w przypadku planów filmowych, gdzie aktorzy nie muszą występować w maskach. 

Czerwony dywan na rozdaniu Oscarów. Jak prezentowały się gwiazdy? Zobacz wideo:

Cover Video/x-news

Zobacz też:

Te filmy otrzymały Oscary w poprzednich latach. Oglądaliście je wszystkie?

Glenn Close skradła show na oscarowej gali. Cały świat mówi o tym, co zrobiła

Witherspoon, Seyfried, Robbie. To one zachwyciły na gali Oscarów 2021. Kto wyglądał najlepiej?

Zobacz wideo: Monika Olejnik i Kinga Rusin. Na ich kreacje czekają wszyscyCo sądzisz o tym artykule?
76
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0