film animowany

    film animowany

    Na antenie TVN zadebiutował "Kosmiczny Wykop" - animacja, której głównym bohaterem jest Robert Lewandowski, nasza gwiazda piłki nożnej. To film przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Piłkarz obejrzał go razem ze swoją starszą córeczką Klarą. Rodzinny moment uchwyciła na fotografii Anna Lewandowska. To naprawdę rozczulający widok!

    W kolejnej odsłonie wakacyjnego kącika filmowego, Andrzej Sołtysik przygotował dla widzów Dzień Dobry Wakacje kilka filmowych propozycji. Dlaczego dziennikarz tak bardzo zachwala i zachęca Magdę Mołek do obejrzenia filmu „Koko Smoko”? Z jakiego powodu „'Klucz do wieczności” jest dobrym thrillerem? Czy Ryan Reynolds ma szansę stać sie drugim George Clooney? Mamy też coś dla tych, którzy nie lubią się ruszać z przed telewizora.

    Oscar dla "Idy" nie jest pierwszą nagrodą dla polskiego filmu przyznaną przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. W 2008 r. Oscara otrzymał polsko-brytyjski krótkometrażowy film animowany "Piotruś i Wilk". Z producentem filmu Zbigniewem Żmudzkim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Czy wiedział przed ceremonią rozdania Oscarów, że film, który wyprodukował dostanie statuetkę? Jak wspomina pobyt w Los Angeles? Gdzie oglądał tegoroczną galę rozdania Oscarów?