Kuba Badach

  Kuba Badach

  O nowym albumie, który powstał na kanwie niedokończonych utworów Zbigniewa Wodeckiego, opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Katarzyna Wodecka, córka Zbigniewa Wodeckiego i Kuba Badach. Kto brał udział w pracach nad tym wyjątkowym krążkiem? Czy łatwo jest wczuć się artystycznie w styl Zbigniewa Wodeckiego?

  Na początku października ukazała najnowsza płyta Kuby Badacha "Oldschool". Autorką niektórych tekstów jest żona Kuby, Aleksandra Kwaśniewska, między innymi utworu: „Jestem kimś”, który mogliśmy usłyszeć dziś w Dzień Dobry TVN.

  Spotkali się przy realizacji projektu "Święta, święta" i od razu między nimi zaiskrzyło. Wokalista Kuba Badach i aranżer Jacek Piskorz pracują razem od wielu lat. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z nimi tuż przed koncertem, na który przyszły cztery tysiące osób. Czy stresują się przed tak dużymi koncertami? Jak wygląda ich współpraca? Czy doszło kiedykolwiek między nimi do spięć?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kuba Badach i kulisy jego pracy. Czy planuje wrócić do studia nagraniowego? Bądźcie z nami!

  "Królowie swingu" to historia filmowa przeniesiona na deski teatru, gwiazdorska obsada i przede wszystkim porywająca muzyka. Jakie nastroje towarzyszą aktorom na chwilę przed premierą? Kto z nich jest najbardziej zdenerwowany? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Od początku tego roku wielu czołowych polskich artystów wykonuje na jednej scenie przeboje Michaela Jacksona. Chcą w ten sposób uczcić pamięć muzycznego geniusza wszech czasów. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN Natalia Kukulska i Kuba Badach. Kto jeszcze bierze udział w tym projekcie? Gdzie odbędą się kolejne koncerty? W jaki sposób urozmaicone są piosenki Jacksona?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN to czego jeszcze nie wiecie: czyli co połączyło Natalię Kukulską i Kubę Badacha? ​Następnie: mistrz o innym mistrzu, czyli Marcin Gortat o Adamie Waczyńskim. A na koniec bardzo twórczy duet: Agnieszka Grochowska o tym jak się gra "w reżyserii" własnego męża. Startujemy o 8.30!

  Riffertone to zespół, który śmiało może eis równać z amerykańskimi zespołami . Ich zagraniczne brzmienie docenione w Polsce. Producentem debiutanckiego albumu jest Kuba Badach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali akustycznie utwór „Someday, somewhere”. Wokalista to niezły przystojniak:)

  Co ją w życiu zawodowym najbardziej zaskoczyło? Dlaczego jako nastolatka chciała mieć 45 lat? Jak często koncertuje, co łączy ją z Kubą Badachem i, jak ocenia młodych muzyków? Jaki rodzaj muzyki "uprawia" jej syn? Gościem Dzień Dobry TVN była wielka dama polskiej piosenki Grażyna Łobaszewska.

  Uchodzi za jednego z najbardziej skrytych muzyków. Jego wizerunek ostatnimi czasy był na okładce prawie każdego pisma w kraju. Kuba Badach to przede wszystkim wybitny wokalista i muzyk, ale także mąż Aleksandry Kwaśniewskiej. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o nowej płycie i jej reedycji, o 12 latach swojej kariery oraz o rozstaniach i powrotach w małżeństwie.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Aleksandrę Kwaśniewską o to, dlaczego nie nosi obrączki i czy naprawdę, jak sugerują pisma plotkarskie, przeżywa kryzys w małżeństwie?

  YES'T festiwal służy integracji osób niepełnosprawnych z pełnosprawną widownią. Swoją obecnością uświetnili go same tuzy: Ryszard Rynkowski, Zbigniew Zamachowski, Monika Kuszyńska oraz Kuba Badach.

  22 września odbył się ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Suknię ślubną panny młodej, ozdobioną kryształkami Swarovskiego, zaprojektowała Sabrina Pilewicz. Pan młody miał na sobie smoking projektu Tomasza Ossolińskiego. W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska doradziła, jak za pomocą kilku prostych trików wyglądać jak najważniejsza para 2012 roku. Co jest atutem Oli, a co Kuby?