Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela urządziła córeczce bajkowe urodziny . "Za nami rok niesamowitych doświadczeń"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o dziecku

Minął już rok, od kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela mogą cieszyć się codziennością ze swoją córeczką. Szczęśliwi rodzice wyprawili więc małej Emilce przyjęcie, którym uczcili jej pierwsze urodziny. Tancerka upamiętniła ten moment na Instagramie.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli skończyła roczek

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela od roku są szczęśliwymi rodzicami Emilki. Tak wyjątkowy moment, jak pierwsze urodziny ich córeczki, musiał być oczywiście odpowiednio uczczony. Dla dziewczynki zorganizowano więc przyjęcie urodzinowe, na którym pojawili się bliscy małżeństwa. Wydarzenie tancerka uwieczniła postem na Instagramie. W opisie do rodzinnych zdjęć Agnieszka wspomniała o 12 miesiącach z malutką.

Nasze życie wywróciło się do góry nogi i zakochaliśmy się w naszej córeczce po uszy! Za nami rok niesamowitych doświadczeń, niezliczonej ilości wzruszeń i poznawania też siebie na nowo - w nowych rolach.? Każdego dnia ta mała istota wiele nas uczy i daje nieopisaną radość życia. To był wspaniały, aczkolwiek intensywny rok...natomiast był to bez wątpienia najlepszy rok naszego zżycia!

- napisała wzruszona mama.

Życzenia dla córki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Post Agnieszki Kaczorowskiej-Peli wzbudził wiele pozytywnych emocji w gronie obserwujących ją osób. W komentarzach w ciepłych słowach zwracali się do tancerki i jej rodziny, składając Emilce urodzinowe życzenia.

Kochani ,zdrowia i wszystkiego co najdoskonalsze, nieziemskie dla Was. Przytulamy do serducha ♥️?

- napisała pod zdjęciami Viola Piekut.

Ale pięknie się na Was patrzy. Widać cuuudna miłość. Życzę Wam, żeby tak było do końca życia ?❤️?

Wszystkiego najlepszego dla Emi! I wielkie gratulacje dla rodziców ❤️?, pierwszy rok za Wami, teraz będzie z górki ?

Niech ta Mała Kruszynka rozpościera codziennie skrzydła, lecąc na wprost temu, co najpiękniejsze może dać jej świat❤️

- wybrzmiało też w pozostałych komentarzach.

Rodzina Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela 7 września będą świętowali 2. rocznicę ślubu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w iście bajowej scenerii na toskańskim wzgórzu po roku znajomości. Dopełnieniem ich szczęścia stała się 26 lipca 2019 roku malutka Emilia.

Córeczka od razu stała się ich oczkiem w głowie. Tancerka i jej mąż dbają, by dziewczynce nie zabrakło ciepła i miłości. Uczą ją wielu rzeczy i pokazują otaczający świat. W tym roku całą rodziną wybrali się na wakacje nad polskie morze, gdzie malutka postawiła samodzielnie pierwsze kroki. W późniejszym czasie Emilka mogła też powoli odkrywać uroki Mazur i gór.

Zobacz także:

Agnieszka Radwańska urodziła. Szczęśliwą nowinę przekazał jej mąż. Pokazał też zdjęcie dziecka

Ellie Goulding szczerze o nowej płycie, mężu i przerwie od muzyki: "W byciu artystą nie o sławę powinno chodzić"

Paulina Krupińska Karpiel wzruszająco o drugiej rocznicy ślubu. Wrzuciła niepublikowane wcześniej zdjęcia

Polecamy również materiał z wizytą Mateusza Hładkiego w domu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli. Jak małżonkowie urządzili wnętrza?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości