Gwiazdy

Agnieszka Dygant składa urodzinowe życzenia Piotrowi Adamczykowi: "Znam go od dziecka i kocham jak brata"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Rojek/East News

Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka od lat łączy wyjątkowa więź. Niejednokrotnie współpracowali na planie filmów i cały czas przyjaźnią się też w życiu prywatnym. Z okazji 49 urodzin aktora koleżanka po fachu złożyła mu wyjątkowe życzenia i opublikowała wspólne zdjęcia.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk o wieloletniej przyjaźni

Agnieszka i Piotr poznali się 30 lat temu w Ognisku Teatralnym przy Teatrze Ochoty u Haliny i Jana Machulskich. Wspólnie wyjeżdżali na warsztaty teatralne i spędzali razem wakacje. Od tamtej pory bardzo się wspierają oraz kibicują sobie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

- Jeśli aktorzy znają się tak długo jak my, łączy ich coś więcej niż tylko zadanie do wykonania. Nie ma mowy o zazdrości czy złorzeczeniu sobie. Jesteśmy z Piotrem wobec siebie lojalni . (...) Gdy spotykamy się na planie, lubimy powspominać historie sprzed lat: obóz teatralny na Zamku Książ z Haliną Machulską, imprezy, kolegów. Możemy o tym gadać bez końca i nigdy nam się to nie nudzi. Ognisko to dla nas fundament. Nauczyliśmy się w nim, jak ważne jest bycie wiernym sobie, ale też umiejętność bycia lojalnym kolegą - mówiła Agnieszka Dygant w rozmowie z Interią.

Agnieszka Dygant składa życzenia urodzinowe Piotrowi Adamczykowi

21 marca 2021 roku Piotr Adamczyk skończył 49 lat. Tego dnia mógł liczyć na swoją wieloletnią przyjaciółkę. Agnieszka Dygant opublikowała bowiem w mediach społecznościowych zestawienie wielu ich wspólnych zdjęć. Na fotografiach widzimy zarówno ujęcia z planu "Listów do M.", jak i prywatnych spotkań czy balu TVN.

- Zdjęć z tym facetem mam chyba miliard i ze 2 000 000 000 wspólnych przygód i wspomnień. Znam go od dziecka i kocham jak brata :) Piotr Adamczyk ma dziś urodziny. Wszystkiego najlepszego Piotr - napisała aktorka na Instagramie.

Nostalgiczny post oczarował internautów. Stwierdzili, że uśmiechy na twarzach artystów umilają im dzień i tłumnie dołączyli się do życzeń złożonych przez Agnieszkę Dygant. W komentarzach czytamy:

  • Najlepsza aktorska para! 100 lat dla Pana Piotra
  • Uwielbiam Was! Wszystkiego dobrego
  • Jesteście wspaniali oboje. Sto lat dla super mężczyzny

My również życzymy wszystkiego najpiękniejszego!

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości