Gwiazdy

Agnieszka Dygant z książką na wakacjach. "Czytanie na plaży to utopia"

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Wakacje to dla wielu osób doskonała okazja do sięgnięcia po książkę. Do tego grona zalicza się też Agnieszka Dygant, która na urlopie postanowiła połączyć opalanie z czytaniem na plaży. Niestety aktorka szybko uznała, że nie jest to najlepszy pomysł. Co sprawiło, że zmieniła zdanie?

Agnieszka Dygant czyta na plaży

Lato, wakacje, plaża, słońce, leżak, parasol - to wymarzone okoliczności do tego, żeby się zrelaksować. Agnieszce Dygant do pełni szczęścia brakowało tylko książki. Aktorka z radością zatopiła się więc w lekturze. Wybór padł na "Córkę fortuny" Isabel Allende, jednak po jakimś czasie gwiazda stwierdziła, że nie może czytać, bo za dużo rzeczy ją rozprasza.

- Czytanie na plaży to utopia. Ciągle coś trzeba poprawiać, podawać, smarować, ulepszać. A jak już się umościsz i uda ci się przerzucić dwie strony, to okazuje się, że trzeba się zbierać na obiad. A potem się dziwią, że naród mało czyta - napisała żartobliwie Agnieszka Dygant. Swój post zakończyła hasztagami #holiday, #sun, #vacation.

Okazuje się, że nie jest jedyną osobą, która boryka się z takimi problemami. Fani szybko zaczęli podawać kolejne przeszkody, które mogą stanąć na drodze plażowym czytelnikom.

Agnieszka Dygant na plaży z książką

To, że czytanie na plaży nie należy do łatwych zdań, potwierdziło wiele osób. Pod zdjęciem aktorki internauci pisali o tym, co utrudnia im opalanie z książką w ręku.

"No i do tego wszechobecny piasek. Odłożysz książkę na moment i już trzeba odkopywać", "I jeszcze dodam, że książka może pobrudzić się oliwką", " W punkt", "Ha ha ha, skąd to znam", "Dokładnie, wakacje z dziećmi", "Mój mąż: Po co taszczysz znów książkę, jak pewnie jedną stronę przerzucisz!!! I znów chłop ma rację", "Tak, to prawda, co chwilę coś, bez nas matek i żon by zginęli", "Mam tak samo, od tygodnia już walczę", "Święte słowa! Popełniłam pół akapitu i się poddałam" - czytamy w komentarzach.

Znaleźli się jednak także tacy, którym nic nie jest w stanie przeszkodzić w czytaniu.

"A się nie zgodzę! Wszystko zależy od uwagi skupienia i czy książka na tyle ciekawa, że niczego nie dostrzegam! Jestem tylko ja i literki", "Racja, ale zawsze jest jednak jakiś moment, że udaje się nam przeczytać parę stron", "Jak się trafi ciekawa książka, to trudno jest przestać czytać" - piszą fani.

A Wy jak radzicie sobie z czytaniem na plaży?

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Misiek Koterski schudł do nowej roli 21 kg. "To nie jest prosty zawód i zajęcie dla każdego"

Anna Dereszowska na wakacjach w Paryżu. "Męczący dzień, szczególnie dla ciężarówki"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?1

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości