Gwiazdy

Gwiazdy na premierze filmu "365 dni". Blanka Lipińska: "Ostrza krytyki już lśnią"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W czwartek wieczorem odbyła się oficjalna premiera filmu „365 dni” według powieści Blanki Lipińskiej. Kto pojawił się na wydarzeniu? Nie zabrakło znanych gwiazd. Na seansie gościli też dumni rodzice Blanki.

Premiera „365 dni”

Wyczekiwany film w końcu trafił do kin. Już od 7 lutego widzowie w całej Polsce będą mieli okazję obejrzeć produkcję, o której media nie przestają pisać. W czwartkowy wieczór odbyła się uroczysta premiera produkcji. Oprócz głównych aktorów, na czerwonym dywanie, pojawili się także rodzice pisarki. Podobieństwo Blanki do mamy widać gołym okiem.

Pisarce tuż przed wydarzeniem towarzyszyły wielkie emocje. Na uroczystą premierę Blanka przygotowywała się już dużo wcześniej. Tego dnia zaufała profesjonalistom. Za makijaż odpowiedzialna była Magdalena Pieczonka, znana makijażystka gwiazd. Kreacja natomiast została przygotowana na zamówienie u Patrycji Kujawy. Delikatna sukienka ręcznie wyszywana z dodatkiem strusich piór wyglądała nieziemsko. Jak przyznała Blanka, suknią chciała nawiązać do klimatu dawnego Hollywood.

Ja się cieszę na ten moment, tak jakbym szła na własne urodziny. Zapominam o tym, że pokaże pierwszy raz swoje najnowsze dziecko. Ostrza krytyki już lśnią. Ja chętnie się w nich przejrzę

– powiedziała Blanka.

Blanka zdradziła też, że ten ważny dla niej dzień postanowiła spędzić wraz z bliskimi. Tak naprawdę już rok temu pisarka zapowiedziała rodzinie, że zrobi film, a mama i tata wystąpią z nią na czerwonym dywanie. 6 lutego dumni z córki Małgorzata i Grzegorz Lipińscy debiutowali na ściance. Jak przeżyli premierę?

Wielkie wydarzenie, emocje również wielkie. Nie wiedziałam jeszcze filmu. Czekam jak na narodziny kolejnego swojego wnuka

- powiedziała Małgorzata Lipińska, mama Blanki.

Jak tuż przed premiera czuli się aktorzy?

Reżyserią „pierwszego polskiego filmu erotycznego” zajęła się Barbara Białowąs. O czym opowiada „365 dni” ? To niecodzienna historia o namiętnej relacji Laury i Massimo.

Jestem zdenerwowany, chociaż zazwyczaj potrafię zachować spokój. Tym razem nie jestem w domu, w swoim kraju. Moja mama przyleciała z Włoch. Czuje się dobrze, kiedy jest przy mnie, a to jest naprawdę duże wydarzenie dla mnie

- Michele Morrone

Aktorka Anna Maria Sieklucka przyznała, że bardzo się stresuje . Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było. To jest numer jeden.

Rozpalimy emocje, pokażemy bardzo odważne sceny, pokażemy miłość. To jest film erotyczny, ale to nie jest film o erotyce. To jest film o miłości

– dodała aktorka.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości