Gwiazdy

„365 dni”. Premiera oficjalnego teledysku Michela Morrone

Gwiazdy

„365 dni”. Premiera oficjalnego teledysku Michela Morrone

Oficjalny teledysk do debiutanckiego singla Michele Morrone trafił właśnie do sieci. Piosenka promuje film „365 dni”, w którym Włoch gra jedną z głównych ról. Obejrzyj klip i posłuchaj piosenkę „Feel It”.  

Michele Morrone opublikował oficjalny teledysk do utworu „Feel It”. Zostały w nim wykorzystane sceny z filmu „365 dni”, którego premiera odbędzie się 7 lutego. Współautorem piosenki jest Patryk Kumór.

Debiutancki singiel Michele Morrone

Utwór „Feel It” stanowi zapowiedź debiutanckiej płyty Michele Morrone zatytułowanej „Dark Room”.  W teledysku użyto fragmentów filmu „365 dni”, w którym Włoch gra jedną z głównych ról. Massimo z zawodu jest aktorem, ale przyznaje, że muzyka jest jego wielką pasją.

ZOBACZ: Oficjalny teledysk do utworu Michele Morrone pt. "Feel It".

Kim jest Michele Morrone?

Michele Morrone to włoski aktor urodzony w 1990 r. w Lombardii. Już od dziecka marzył o tym, żeby grać w filmach. Sławę w ojczyźnie przyniosły mu role w popularnych włoskich serialach.

ZOBACZMichele Morrone o erotycznych scenach w filmie „365 dni”: „To dla mnie norma”

Już wkrótce  zobaczymy Morrone na naszych ekranach. Włoch zagrał bowiem jedną z głównych ról w  filmie „365 dni”. To ekranizacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem.  Film pojawi się w kinach 7 lutego. 

Zobacz też:

Kto zagra w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej? Znamy pełną obsadę! 

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w filmie. Czy będzie to Michele Morrone? Mamy odpowiedź!

Kto zagra Laurę u Blanki Lipińskiej? Czyżby Wiktoria Gąsiewska?

Co sądzisz o tym artykule?
93
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0