Gwiazdy

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w filmie. Czy będzie to Michele Morrone? Mamy odpowiedź!

Gwiazdy

Blanka Lipińska wybrała aktora do roli Massimo w filmie. Czy będzie to Michele Morrone? Mamy odpowiedź!

Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego filmu na podstawie serii erotycznych powieści Blanki Lipińskiej. Jakiś czas temu autorka pokazała na Instagramie aktora, który wcieli się w postać Massimo. Nie ujawniła jednak jego tożsamości, a w obiektywie widać było tylko część twarzy przystojnego mężczyzny. Według „Super Expressu” to 28-letni Michele Morrone. Co na to Blanka Lipińska?

Postać odtwórcy roli Massimo mocno rozgrzewa wyobraźnię fanów (i fanek!) powieści Blanki Lipińskiej. Wiele głosów opowiadało się za obsadzeniem w niej Mikołaja Roznerskiego, autorka stwierdziła jednak, że 35-letni aktor do tej roli jest zbyt chłopięcy. Lipińska zapowiadała, że chciałaby, aby główną rolę zagrał rodowity Włoch, a kilka tygodni temu pokazała fanom aktora, który zagra Massimo w filmie. Nie ujawniła jednak jego tożsamości, ani nie pokazała całej twarzy przystojnego (sądząc z obłędnego uśmiechu) mężczyzny.

Kim jest Michel Morrone?

Jak donosi „Super Express” ów tajemniczy aktor to Michel Morrone, który ma na kocie występy we włoskim "Tańcu z gwiazdami" i kilka ról serialowych.

Czy to on zagra Massimo?

To niewątpliwie przystojniak! Z pewnością też nieźle pasuje do roli sycylijskiego mafioza. Ale czy to właśnie on zagra Massimo w ekranizacji „365 dni”? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zaczerpnąć informacji u źródła. Jak brzmiała odpowiedź Blanki Lipińskiej? 

Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy.

- powiedziała pisarka.

Autorka erotycznych bestsellerów naprawdę umie podgrzewać atmosferę!

Co sądzisz o tym artykule?
5
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
29.08.2019
Ja
Ooo matko nieee. Z całym szacunkiem, przeczytałam wszystkie trzy książki. I napewno nie tak go sobie wyobrażałam. W sumie to niewiem jak ale napewno nie tak ?