Gwiazdy

Michele Morrone na zdjęciu z przeszłości. Kiedyś wyglądał zupełnie inaczej 

Gwiazdy

Michele Morrone na zdjęciu z przeszłości. Kiedyś wyglądał zupełnie inaczej 

Michele Morrone, włoski aktor grający główną rolę w filmie "365 dni", uznawany jest za jednego z przystojniejszych mężczyzn w branży. Na starych zdjęciach jest jednak nie do poznania. 

Fanki pokochały aktora za jego włoską urodę, w krótkich włosach oraz modnej brodzie podoba się wielu kobietom. Jednak patrząc na starsze zdjęcia na jego Instagramie, szybko można zauważyć, że jeszcze niedawno wyglądał kompletnie inaczej.

Michele Morrone w w długich włosach

Morrone zaledwie kilka miesięcy temu mógł pochwalić się włosami do połowy pleców, które  nadawały mu kompletnie innego charakteru. 

W publikowanych wtedy zdjęciach aktor chętnie pozuje z papierosem, w zamyślonej pozie. Wówczas też, zamiast prezentowanych obecnie garniturów, stawiał na bardziej codzienne stylizacje. Pokazywał się w luźnych swetrach, dżinsach oraz z gitarą

Michele Morrone w filmie "365 dni"

W Polsce po raz pierwszy usłyszeliśmy o aktorze z okazji ogłoszenia obsady filmu "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. W produkcji wcielił się w postać głównego bohatera - Massimo. Niedawno w rozmowie z Matuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN Michele opowiedział o swoich początkach w zawodzie aktora oraz pracy nad ekranizacją powieści. 


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0