Dom

"Bohaterka naszych czasów" w programie Doroty Szelągowskiej. Zobaczcie metamorfozę domu Uli

Dom

Aktualizacja:

Reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik odwiedził bohaterkę 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Mieszkanka Milanówka nie ukrywa swojego zachwytu metamorfozą domu i mówi: "To jest nowe życie po prostu".

Ula w "Totalnych remontach Szelągowskiej"

Bohaterką odcinka programu Doroty Szelągowskiej była 42-letnia Ula. Kobieta na co dzień poświęca swoje życie innym - pracuje w pogotowiu ratunkowym oraz jako ochotniczka w straży pożarnej. Była także na urlopie zdrowotnym od pracy w policji, gdyż ze względu na nadmiar ludzkich tragedii, wypadków oraz przestępstw, borykała się z zespołem stresu pourazowego. Pomagając obcym zapomniała o sobie . O jej marzeniach i pragnieniach pamiętała jednak przyjaciółka, która zgłosiła ją do programu.

To w ogóle była niesamowita niespodzianka, bo w ogóle jak usłyszałam na castingu, że Dorota poszukuje właśnie osób wspaniałych, wyjątkowych, bohaterów naszych czasów, to od razu pomyślałam o Uli. Szybko wzięłam telefon w dłoń i z kapeluszem na głowie zaczęłam nagrywać, jaka to Ula jest wspaniała i w ogóle ciepła. Po 4 dniach już był telefon

- opowiadała w Dzień Dobry TVN przyjaciółka Uli, Marta.

Dorota Szelągowska remontuje dom Uli

Ula samotnie wychowuje 20-letniego Adama. We dwoje mieszkali w domu w opłakanym stanie. Największym jego problemem był brak łazienki.

Mnie było ciężko to sobie wyobrazić, jak wczoraj oglądałem, jak mogłaś w zimę, tak jak teraz, przychodzić i kąpać się w ciepłej wodzie bez dachu

- powiedział Piotr Wojtasik.

Jak przebiegała metamorfoza domu Uli? Dorota Szelągowska pozbyła się wilgoci i nieotynkowanych ścian, a także wyremontowała łazienkę. Ponadto zwróciła uwagę na hobby bohaterki i namalowane przez nią obrazki powiesiła na ścianie. Przy wystroju wnętrz zainspirowała się jej podróżą do Grecji.

Szkoda, że nie widać Uli uśmiechu, ale uwierzcie mi - w nią wstąpiło życie . Ula się tak cieszy. Zaczęła zapraszać do domu, zaczęła gotować

- zdradziła w programie Marta.

A jak się z tym czuje sama Ula?

Wspaniale. To jest nowe życie po prostu

- stwierdziła.

Ciekawi was, jak wyglądał owy remont? Zobaczcie w całości 6. odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej" z metamorfozą domu Uli:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości