Dom

  Dom

  Wiśnia osobliwa świetnie odnajduje się w warunkach miejskich. Wykazuje wysoką tolerancję na zanieczyszczenia środowiska, a także mrozy i upały. Nie ma wysokich wymagań glebowych. Jest doskonałą ozdobą zarówno małych, jak i dużych ogrodów.

  Niezapominajki to piękne kwiaty, które rosną naturalnie niemal na wszystkich kontynentach. Istnieje około 100 gatunków tego rodzaju, w Polsce naturalnie występuje kilkanaście z nich. Sprawdź, jak je hodować w ogrodzie, w doniczce i na balkonie.

  Oczeret jeziorny to bardzo ciekawa roślina o nietypowych upodobaniach. Potrzebuje specjalnych warunków, by dobrze się rozwijać, ale kiedy już spełnimy jej wymagania, odwdzięczy się nam pięknym wyglądem. Sprawdźmy, jak uprawiać oczeret jeziorny.

  Drzwi wewnętrzne to element dekoracyjny i funkcjonalny o dużym znaczeniu w ogólnej estetyce mieszkania lub domu. Ich odpowiedni dobór jest ważnym krokiem na drodze do nadania wnętrzu wyjątkowego charakteru. Podpowiadamy, co jest teraz modne i jak wybrać najlepsze drzwi wewnętrzne.

  Twój pies grymasi przy misce? Nie je, tylko wącha karmę i odchodzi? Wydaje ci się, że nie chce nic jeść i nie masz pomysłu, jak to zmienić? Oto skuteczne porady dla opiekunów psów niejadków. Czym karmić psa?