Gwiazdy

Omenaa na wakacjach. "Cudnie móc być w tak pięknym miejscu na święta"

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Gwiazdy

Omenaa na wakacjach. "Cudnie móc być w tak pięknym miejscu na święta"

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah święta spędza w podróży. Prezenterka wraz z rodziną cieszy się słońcem i wysoką temperaturą. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami przedstawiającymi przepiękne krajobrazy i migawki z uroczych chwil spędzanych z dziećmi.

Omenaa Mensah na wakacjach

Wielkanoc w cieniu palm? Taką alternatywę dla tradycyjnych obchodów wybrała Omenaa Mensah. Wraz z dziećmi wybrała się do krainy słońca, plaży i błękitnego nieba - Dubaju. W niedawno opublikowanym wpisie w mediach społecznościowych gwiazda podzieliła się chwilą z wakacyjnego relaksu. 

- Cudnie kochanie móc być w tak pięknym miejscu na święta 🥰 - wyznała. 

Przy okazji nie omieszkała złożyć fanom świątecznych życzeń: - Ja i moje kolorowe dzieci składamy wam gorące pełne miłości i otwartości życzenia świąteczne (łapcie chwile z rodziną) czas z najbliższymi to bezcenna wartość ❤️ - napisała. Trudno prezenterce nie przyznać racji. Kiedy indziej niż w święta możemy wreszcie skorzystać z wolnego czasu, by nadrobić zaległości i nacieszyć się towarzystwem najbliższych? 

Omenaa Mensah cieszy się słońcem 

Na wakacyjnym zdjęciu z Dubaju Omenaa Mensah wraz z dziećmi chwytają promienie słońca. Kto był zdolnym fotografem? Najpewniej partner gwiazdy, Rafał Brzoska. Może to on też pomógł hamakowi nieco się "rozbujać"? 

Wydaje się, że to migawka z wyjątkowej, sielskiej chwili spędzonej z rodziną. W okularach Omeny i jej córki Vanessy odbijają się promienie słońca, a szerokie uśmiechy świadczą o przedniej zabawie i radości ze wspólnie spędzanego czasu. Nic dziwnego, że zdjęcie zachwyciło fanów - w komentarzach zaroiło się od wymownych "❤️❤️". 

- Zazdroszczę tego ciepełka ,u mnie zimno ,pada deszcz ze śniegiem - pisali internauci. Zazdrościmy także i my - i z niecierpliwością czekamy na kolejne rajskie kadry z dubajskich plaż! 

Zobacz wideo: Omenaa Mensah z córką o ich relacji i patchworkowej rodzinie

Zobacz też: 

Mariusz Zaniewski o sytuacji aktorów w pandemii: "Zarabiają tyle, ile człowiek pracujący na kasie"

Magda Gessler i jej wspomnienia z dzieciństwa. "Nie wolno mi było jeść chleba, bito mnie po rękach"

Dorota Wellman i Marcin Prokop nie od razu zostali przyjaciółmi. "Nie lubiłam Marcinka za całokształt"

Co sądzisz o tym artykule?
55
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0