Gwiazdy

Koniec związku Kim Kardashian i Kanye Westa. Kto wniósł pozew o rozwód? 

Gwiazdy

Koniec związku Kim Kardashian i Kanye Westa. Kto wniósł pozew o rozwód? 

Kim Kardashian i Kanye West od wielu lat byli najgłośniejszą parą światowego show biznesu, a o ich miłości pisali wszyscy. Niestety po 7 latach małżeństwa gwiazdy rozwodzą się. Kto złożył pozew? I jak para zamierza rozwiązać sprawę opieki nad dziećmi? 

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się

Sąd potwierdził informację o złożeniu pozwu o rozwód. Dokonała tego Kim Kardashian. O końcu 7-letniego małżeństwa celebrytów pierwszy poinformował amerykański magazyn "Variety". Parze zależy, by rozejść się w sposób polubowny. Raper ma pomagać żonie w opiece nad czwórką dzieci. 

O sprawie media spekulowały już od ubiegłorocznych wakacji. Wówczas Kanye ogłosił, iż będzie kandydował na prezydenta USA. Od tamtego czasu jego relacja z Kim zaczęła być coraz bardziej napięta. Poza tym, West boryka się z problemami na tle psychicznym i emocjonalnym. Wielokrotnie zdarzało się, że kłócił się z żoną nawet na łamach mediów. Ponoć Kim starała się pomóc mężowi. W lipcu wyznała, że Kanye cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Prosiła wówczas o współczucie i wyrozumiałość dla człowieka, którego sama określała jako "błyskotliwego, lecz skomplikowanego". 

Kim Kardashian z Kanye Westem - przyczyny rozwodu

Zdaniem niektórych to tak naprawdę muzyk miał dość bycia częścią klanu Kardashianów i ich nieustannego "reality show". Plotki głoszą nawet, że swoją teściową porównywał do Kim Dzong Una. Jeszcze w lipcu ubiegłego roku opublikował tweet, w którym wyznał, że od dawna próbował rozwieść się z żoną. Post jednak zaraz potem zniknął z mediów społecznościowych. 

Tymczasem, jak podaje "Page Six", Kim Kardashian woli teraz skupić się na swojej karierze. Pragnie iść w ślady swojego zmarłego ojca i planuje przystąpić do egzaminu adwokackiego. Uważa, że potrzebne są reformy w więziennictwie. 

Warto przypomnieć, że przed związaniem się z Kanye Westem Kim Kardashian była żoną koszykarza Krisa Humphriesa, potem z producenta muzycznego Damona Thomasa. 

Zobacz wideo: Ślub Kanye Westa i Kim Kardashian

Zobacz też: 

Tylko u nas: Klaudia Halejcio opowiedziała o ciąży. "Czuję, że dziecko będzie miało temperament po mnie"

Mandaryna o dzieleniu się opieką nad dziećmi z Michałem Wiśniewskim: "Nie wszystko ustaliliśmy od kreski do kreski" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - startuje 5. sezon. Eksperci wyjaśniają, jak dobierają pary

Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0