Gwiazdy

Izabela Szafrańska i jej muzyczne przesłanie. „Wstań” i sięgaj po szczęście mimo trudności 

Gwiazdy

Izabela Szafrańska i jej muzyczne przesłanie. „Wstań” i sięgaj po szczęście mimo trudności 

Izabela Szafrańska specjalnie dla naszych widzów zaśpiewała nowy utwór „Wstań”. Piosenka jest osobistym przesłaniem artystki, by dostrzec w sobie pokłady wewnętrznej siły, powstać mimo trudności, sięgać po szczęście i dzielić się z nimi innymi. 

Piosenka „Wstań”

Utwór „Wstań” to nowa muzyczna odsłona utalentowanej Izabeli Szafrańskiej. Artystka pracę nad piosenką ukończyła w pierwszych tygodniach kwarantanny, a tekst, który sama napisała, nawiązuje do odkrycia w sobie wewnętrznej siły, która w obecnej sytuacji potrzebna jest każdemu z nas. Oprawa muzyczna singla powstała przy współpracy z producentem muzycznym, Adim Owsianikiem z The Foxxes Music.

Więc idź, na ciebie czas i odkryj to, czego Ci brak

 – śpiewa wokalistka.

Izabela Szafrańska - kariera

Iza to młoda wokalistka, która śpiewa od 5 roku życia. Niesamowity talent przełożył się nie tylko na wysokie wyniki w polskich talent-show, w których brała udział, ale również na nagranie płyty. Artystka przez lata rozwijała swoją twórczość, zdobywając coraz więcej nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Obecnie aktywnie koncertuje w kraju i za granicą.

W listopadzie 2019 r. Izabela wydała swój debiutancki album "Z bursztynu". Krążek zawiera 12 piosenek autorstwa: Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Grzegorza Walczaka, Janusza Kukuły i Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki i samej Izabeli Szafrańskiej. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
60
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0