Sport i fitness

Projekt plaża w Świnoujściu. "Od samego rana chcemy zachęcać do aktywności"

Sport i fitness

Aktualizacja:

Świnoujście to jedna z najchętniej odwiedzanych nadmorskich miejscowości. Przyjeżdżają tu zarówno amatorzy opalania i leżenia na plaży, jaki ci, którzy kochają aktywny wypoczynek. To właśnie do tych ostatnich skierowany jest tegoroczny "Projekt plaża".

"Projekt plaża" w Świnoujściu

Świnoujście może się pochwalić nie tylko najszerszą plażą nad polskim morzem, ale także wyjątkowo ciepłą i czystą wodą. - Jej wysoką jakość potwierdza prestiżowy certyfikat Błękitnej Flagi. Świnoujście dostaje go już od wielu sezonów - mówił w Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak.

Takie warunki zachęcają do tego, aby podnieść się z koca i spędzić czas bardziej aktywnie. Tegoroczny "Projekt plaża" będzie zachęcał do tego, aby Świnoujście zmieniło się w #PRZYSTANEKSPORT. - Od samego rana chcemy zachęcać do aktywności. Przygotowaliśmy mnóstwo sportowych atrakcji, także tych na wodzie, jak kajaki czy tych bardziej klasycznych i typowo plażowych, jak piłka siatkowa. Zrobimy wszystko, aby każdy znalazł coś dla siebie - mówił Olivier Janiak. W plażowym miasteczku #PRZYSTANEKSPORT można także skorzystać z bardziej konwencjonalnych pobudek - pyszna kawa Starbucks czeka na spragnionych amatorów porannych spacerów po plaży.

"Projekt plaża" #PRZYSTANEKSPORT

Tegoroczny "Projekt plaża" stawia na sport. Osoby, które zgłoszą do specjalnie wyznaczonych stref w nadmorskich kurortach, będą mogły spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa. Będzie można wziąć także udział w zajęciach z zumby.

W strefie #PRZYSTANEKSPORT znajdzie się także miejsce dla najmłodszych plażowiczów. W "Kids Club" dzieci będą mogły wyszaleć się na placu zabaw lub wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Latem nie musisz rezygnować z długich spodni. Oto modele, które sprawdzą się nawet przy wysokich temperaturach

Wakacyjny romans - kiedy ma szansę przerodzić się w trwały związek? "Urlop sprzyja rozhamowaniu emocjonalnemu

Pies na wakacjach w mieście. Jak przygotować pupila na urlop?

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości