Projekt Plaża

  Projekt Plaża

  Projekt Plaża od ponad 13 lat jest nieodłącznym elementem wypoczynku nad polskim morzem. W ten weekend ekipa Oliviera Janiaka zawitała do Międzyzdrojów, gdzie dla turystów przygotowano moc atrakcji. Nasza reporterka Kasia Olubińska sprawdziła, czego można się spodziewać na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce.

  Świnoujście to jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża. Przewodnikiem po uzdrowisku słynącym z pięknych plaż jest Julia Jędrzejczyk z Urzędu Miasta Świnoujście. Mieszkanka kurortu poleca jego największe atrakcje i podpowiada, jak aktywnie spędzić czas na tym odcinku wybrzeża.

  W miasteczku TVN, na plaży we Władysławowie, dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Robert Stockinger spotkał się z Natalią Kukulską i jej mężem Michałem Dąbrówką. Jak to muzyczne małżeństwo z trojgiem dzieci łączy obowiązki rodzinne i zawodowe? Czy podczas wakacji odcinają się zupełnie od muzyki?

  Witamy ze słonecznego Władysławowa! Dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Robert Stockinger odwiedził Strefę Małych Ratowników, gdzie dzieci uczą się udzielania pierwszej pomocy. Co takie szkolenia dają dzieciom? O to Robert Stockinger zapytał psychologa Małgorzatę Ohme.

  Przez osiem tygodni staraliśmy się Wam pokazać nie tylko najpiękniejsze miejscowości nad polskim morzem, ale też pokazać ciekawe sposoby na wypoczynek - mówi dziennikarz Robert Stockinger, który w ten weekend razem z Projektem Plaża jest we Władysławowie. Na plaży spotkał się z szefem kuchni Łukaszem Konikiem, który radzi, jak przygotować smaczne przekąski dla plażowiczów. Jesteście głodni?

  Na plaży w Łebie Olivier Janiak spotkał się z Jakubem Wesołowskim, ambasadorem akcji "Mali ratownicy". Aktor zwrócił uwagę, jak ważna jest wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy. Umiejętność powinny posiąść również nasze dzieciaki. Jak zachęcić je do nauki?

  Olivier Janiak spotkał się na plaży w Łebie z Łukaszem Konikiem, który przygotował potrawy bazujące na szynkach i kiełbasach i golonce. Jesteście ciekawi, co z tego powstało?

  Na plaży w Dziwnowie Olivier Janiak spotkał się z Ewą Wojtan, blogerką i ambasadorką akcji "Mali Ratownicy". Ewa na swoim blogu uczy, jak kreatywnie spędzać z dziećmi czas. Jak Ewa chciałaby zachęcić dzieciaki do nauki z udzielania pierwszej pomocy?

  Na plaży w Dziwnowie Olivier Janiak spotkał się z Olgą Borys, Wojciechem Majchrzakiem i ich córką Mirą. Aktorska rodzina wypoczywa nam polskim morzem. Jak spędzają tu czas? Olga i Wojciech są ponad 20 lat po ślubie. Jakie mają przepis na udany związek?

  Projekt Plaża stacjonuje dziś w Darłówku, gdzie Olivier Janiak spotkał się z Andrzejem Polanem. Kucharz przygotował pyszne i sycące śniadanie bazujące na kabanosach. Lubicie?

  Projekt Plaża zawitał do Darłówka. Olivier Janiak spotkał się tam z Dominiką Grosicką, która nad polskie morze wybrała się z córką Mają i synem Marcelem. Jak spędzają tu czas?

  W bezpiecznej strefie Volkswagena Robert Stockinger spotkał się z małymi superbohaterami. Jakimi mocami dysponują? Zdradziła nam to blogerka - Ilona Kostecka. Zobaczcie.

  Robert Stockinger wybrał się na drugie śniadanie do plażowej strefy Tchibo. Tam Zuzanna Bula wraz mamą Sylwią przygotowały flambirowane naleśniki w dwóch odsłonach: dla dzieci i dla dorosłych. Lubicie naleśniki?

  Jak wiadomo "woda wyciąga" dlatego też wszystkich, którzy zgłodnieli podczas porannego plażowania Robert Stockinger i Tomasz Jakubiak zaprosili do kulinarnej strefy Kikkoman. Jakie dania zaproponowali? Zobaczcie.

  Mateusz Hładki postanowił odwiedzić także naszą plażową strefę Tchibo gdzie mrożoną kawą ugościły go, znana z programu "MasterChef Junior", Anika Ćwiek i jej mama Dorota.

  W strefie Kikkoman, w ramach Projektu Plaża, gościliśmy dziś Tomasza Jakubiaka. Opowiedział nam o umami czyli piątym, obok słodkiego, gorzkiego, kwaśnego i słonego, smaku i przygotował baaardzo konkretne polsko-amerykańskie śniadanie. Które danie skusiło Oliviera Janiaka? Zobaczcie.