Sport i fitness

    Sport i fitness

    Maja Kuczyńska jest zawodniczką indoor skydivingu. Podczas jednego weekendu zdobyła mistrzostwo Europy w indoor skydivingu, a także stanęła na podium Pucharu Świata. Jak zaczęła się jej przygoda z tym niezwykłym sportem? Czy każdy - niezależnie od wieku - może trenować powietrzne akrobacje? O tym sportsmenka opowiadała w Dzień Dobry TVN.

    W Chorwacji startują jedne z najważniejszych zawodów żużlowych, czyli mistrzostwa świata. Najlepsi zawodnicy z całego globu będą walczyć o to, aby stanąć na najwyższym stopniu podium. Wśród nich znajdują się również Polacy. Jakie mają szanse? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadał Michał Korościel, dziennikarz Eurosportu.

    Słyszeliście kiedyś o aerial jodze? To zajęcia, które łączą elementy jogi, pilatesu i tańca. Co ciekawe wykonywane są na specjalnym hamaku zawieszonym na suficie. Zainteresowani? To świetny sposób nie tylko na odprężenie, ale także na rozciągnięcie całego ciała. Więcej o założeniach i celach opowiedziała nam Joanna Gruszka, instruktorka aerial jogi, studio WDECH.