Sport i fitness

Ból pleców można pokonać. Sprawdź, jakie ćwiczenia rozluźniające proponuje trenerka

Sport i fitness

Pozycja siedząca, w jakiej spędzamy 8 godzin dziennie przy komputerze, często prowadzi do bólu pleców i napięcia mięśni. Z takimi dolegliwościami można walczyć za pomocą ćwiczeń. Jak je prawidłowo wykonywać w domu? Pomocny zestaw pokazała w naszym studiu trenerka personalna Magda Foeller.

Jak rozluźnić mięśnie?

Siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie na nasz organizm, który może reagować spiętymi mięśniami i wszelkimi bólami pleców czy nawet głowy. Na szczęście da się temu zaradzić, wykonując w domu odpowiednie ćwiczenia. W studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała je widzom trenerka personalna Magda Foeller. Zobacz, jak wykonać poprawnie każde z nich.

„Jak być fit i nie zwariować?”

Magda Foeller jest trenerką personalną. Ukończyła kursy z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej oraz psychologii w treningu. Pasjonuje się sportami walki.

W kwietniu ukaże się jej książka „Jak być fit i nie zwariować?”. Promuje w niej zdroworozsądkowe podejście do dbania o siebie, samoakceptację i niepopadanie w skrajności. Trenerka wychodzi też z założenia, że wszystko zaczyna się w głowie, a stan umysłu jest tak samo ważny, jak stan ciała.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości