Newsy

"Tajemnica zawodowa". Julia poznaje nowe fakty w sprawie Andrzeja. Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku?

Newsy

Aktualizacja:
Tajemnica zawodowa

Sprawy w serialu "Tajemnica zawodowa" nabierają rozpędu. W kolejnym odcinku, który jest finałem sezonu, emocje sięgną zenitu. Julia w końcu usłyszy od Andrzeja coś, co zmieni jej postrzeganie na sprawę męża. Co jeszcze wydarzy się w nowym serialu TVN?

"Tajemnica zawodowa" odcinek 10. – co się wydarzy?

W 10. odcinku serialu "Tajemnica zawodowa" Andrzej (Cezary Pazura) jest zaniepokojony i dzwoni do Kingi (Anna Dereszowska). Kochanka nie odbiera, dlatego nagrywa się na pocztę głosową. Błaga ją o kontakt. Kinga ma być świadkiem na kolejnej rozprawie rozwodowej Żurawskich, jednak nie stawia się w sądzie. To z kolei niepokoi to Julię (Magdalena Różczka). Andrzej wskazuje, że rozstał się z Górską i nie wie, gdzie jest.

Zajęta różnymi sprawami Julia zapomina, że Paula (Justyna Zielska) ma 17. urodziny… Andrzej wraca do pracy w szpitalu, a Julia chce przyjąć kolejną trudną sprawę – zgłosił się do niej więzień Grzegorz Bolesza (Adam Bobik) skazany za rozbój i przestępczość zorganizowaną. Jego 6-letni synek Daniel potrzebuje przeszczepu wątroby, a on chce zostać dawcą organu. Miller (Piotr Stramowsk) sprzeciwia się temu, aby Julia brała tę sprawę. "Bolo" jest niebezpieczny i nie można mu ufać. Ma też osobiste powody – wychodzi na jaw, że jako policjant zabił kiedyś brata Bolesza, niebezpiecznego mafioza…

Julia spotyka się z Lipską (Marta Klubowicz), która zasiewa jej wątpliwości co do uniewinnienia Andrzeja. Żurawska postanawia zapytać męża wprost, czy ją oszukał. Emocje biorą górę i Andrzej przyznaje, że był chory, a Julia nie miała o niczym pojęcia… Został z tym kompletnie sam. Julia jest wstrząśnięta, czuje się współwinna. Co z tym zrobi?

"Tajemnica zawodowa" odcinek 10. – kiedy ostatni odcinek?

Finałowy, 10. odcinek serialu "Tajemnica zawodowa" będzie miał swoją premierę w środę, 21.04.2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVN. Produkcja dostępna jest także w serwisie Player.pl.

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Główna bohaterka, 40-letnia Julia po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim. Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Zobacz wideo: Tajemnica zawodowa | Odcinek 10 - finał sezonu | Zwiastun

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości