Gwiazdy

Grażyna Szapołowska pokazała okazały dom. Nagranie zakłóciła... papuga. To wideo jest hitem sieci

Grażyna Szapołowska

Piotr Blawicki/East News

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska pokazała okazały dom. Nagranie zakłóciła... papuga. To wideo jest hitem sieci

Grażyna Szapołowska

Piotr Blawicki/East News

Grażyna Szapołowska pokazała na Instagramie swój dom, w którym właśnie przeprowadza remont. Aktorka zdradziła przy okazji, na jakim etapie są prace. Dzięki opublikowanemu w sicie nagraniu, fani gwiazdy mogą zajrzeć w jej cztery kąty. Trzeba przyznać, że przestrzeń robi wrażenie, ale to papuga Rambo skradła show.

Grażyna Szapołowska: jak wygląda jej dom?

Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie 30 tys. osób. Choć gwiazda chętnie pokazuje fanom, co u niej słychać, to zdecydowanie rzadziej chwali się swoim domem czy życiem prywatnym.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Grażyna Szapołowska przeprowadza remont. Na nagraniu, które wrzuciła do sieci zobaczymy nie tylko, jak mieszka, ale przede wszystkim - z kim mieszka. Gwiazda ma w domu papugi, która żywiołowo reagują na jej głos. 

- U nas remont w czasie zarazy, a Rambo szczęśliwy, że coś się dzieje, życie jednym słowem - czytamy. Posłuchajcie, co do powiedzenia ma Rambo:

Grażyna Szapołowska i jej papuga 

Fani są zachwyceni nagraniem aktorki. Bardziej od wnętrza jej domu, zainteresowała ich papuga. Wystarczy zajrzeć w komentarze:

  • Cudowny jest! Obejrzałam filmik chyba z 10 razy. Coś wspaniałego! Rambuś wymiata! 
  • No nie wierzę. To jest piękne i przesympatyczne. Oglądam i oglądam. Mój kot też ze mną gada. Ale ten wykurzył wszystko. 
  • Ale słodziak. Musi być Pani bardzo szczęśliwa w otoczeniu tylu zwierząt. Życzę szybkiego ukończenia remontu. Teraz jest dobry czas na takie rzeczy. 

- czytamy.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
86
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0