Grażyna Szapołowska

  Grażyna Szapołowska

  Na płycie Grażyny Szapołowskiej "Kochaj mnie" pojawił się głos jej 16-letniej wnuczki Karoliny Matej. O śpiewaniu marzy od dziecka. Jednak nie chciała zaśpiewać na płycie swojej babci. Dlaczego? Kim Karolina chce zostać w przyszłości? Jaką babcią jest Grażyna Szapołowska? W Dzień Dobry TVN kobiety opowiedziały o relacji babcia-wnuczka.

  Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja. W eksperymencie wzięli udział: Mali Giganci, ich rodzice, Ula Podpowiadacz Chincz, Filip Rudolf Chajzer i śliczna różowa wróżka ;) Zobaczcie, co z tego wyszło :)

  Teatr, kino, muzyka. W której roli najlepiej odnajduje się Grażyna Szapołowska? Czy aktorka planuje wydać płytę? Jakie historie opisała w swojej najnowszej książce i jaki jest sekret jej nieprzemijającej urody? Z Grażyną Szapołowską porozmawiał dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  Grażyna Szapołowska zagrała niedawno w filmie wyreżyserowanym przez swoją córkę Katarzynę Jungowską. Obraz nosi tytuł „Piąte: nie odchodź!”. Jak przebiegała współpraca matki i córki na planie filmowym? O czym dokładnie jest film i jakie problemy porusza? Kto napisał scenariusz do filmu? Gdzie można obejrzeć obraz? Jak jest odbierany? Na kanapach Dzień Dobry TVN usiadły: aktorka Grażyna Szapołowska i jej córka Katarzyna Jungowska. Mieliśmy też niespodziankę dla aktorki.

  Kalina Jędrusik, Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura - to polskie gwiazdy, które rozpalały do czerwoności męską część publiczności kinowej i teatralnej. Stały się również bohaterkami książki Krzysztofa Tomasika: "Seksbomby polskiego kina". Autora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego wybrał właśnie te aktorki? Co decydowało o tym, że zostały okrzyknięte "seksbombami"? Czy któraś z postaci "uwiodła" autora książki?

  Anja Rubik wzbudza ostatnio spore kontrowersje. W sieci wrze z powodu jej występu w teledysku Doroty Masłowskiej, czyli "Mister D". A do tego, w programie Project Runway, wygłosiła dyskusyjną tezę na temat mody, a dokładnie tego, jaka moda powinna być. Czy rzeczywiście przekroczyła granice? Dlaczego zgodziła się wystąpić w teledysku Masłowskiej?